Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan hozzátok fel a partnere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzátok fel a partnereteknek a néhány ember számára tabu fétiseteket?

Figyelt kérdés
Egy sráccal már találkozgatok egy ideje, lassan valószínűleg sor kerül a szexre is. Egy előző kavarásomból rájöttem, hogy tökre szeretem ha a popsimat ujjal kenyeztetik nehany poz kozbe. De ez egy-ket palitol hallottam, hogy tok tabu neki. Elozoleg meg a csavo hozta fel nekem, en meg nyitott voltam erre. Szoval felnek hogy negativ reakciot kapnek. Ilyenkor hogy vazoljam fel a szitut? Gondolom nem elso egyuttletkor kerdez az ember ra.

2022. aug. 20. 09:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szándékoltan történt, csak elmeséltem a páromnak, hogy milyen extrémebb dolgot álmondtam vele az éjszaka (nem is kamu, tényleg azt álmodtam). Erre mosolyogva közölte, hogy felőle csinálhatjuk. Csináljuk azóta is.

De a kérdés alapján belegondolva, taktikailag is működne a dolog. Nevetve elmondod neki a vágyadat, hogy ezt álmodtad vele. Ha azt mondja, hogy oké csináljuk, nyertél. Ha azt mondja, hogy fújjj, akkor nevetve mondod, hogy csak egy hülye álom volt, nem kell komolyan venni. Akkor bukó, de legalább megkérdezted, próba szerencse.

Persze aki olyan elmebeteg nőszeméllyel él, aki amiatt felpofozza, mert azt álmodta, hogy megcsalja valaki mással, annak innen is részvétem.

2022. dec. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!