Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Több, mint 30-50 nővel ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint 30-50 nővel ki volt? Lenne néhány kérdésem.

Figyelt kérdés
Miért jó ennyiszer váltogatni a partenereket? Azt értem, ha egy pasi állandóan szexelni akar, de azt miért nem tudta megtenni 10-15 nővel? Ha ebbe belegondolok (nőként), jó pár évig minden hónapban mással kellene szexelnem. Ezt hogy lehet bírni? Én ha felkelnék, azt sem tudnám, hogy ki van mellettem. És ennyi nő után, hogy lehet elvárni egy tartós kapcsolatot? Folyamatosan összehasonlítva vagyok akkor az előző nőkkel. Ennyi nő után hogyan lehetnék a "legjobb", vagy "elég jó"?

#legjobb #partner #mennyi nővel
2022. júl. 15. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Én kicsit másképp vagyok. Van egy feleségem, akit imádok, jó vele a szex. Viszont időnként többesezünk. Ez csak a szexről szól. Nem alszunk együtt azokkal a személyekkel, mindig csak ketten. Nem tartom számon, hogy hány nővel voltam együtt, de nem kevéssel (50+). Viszont sose ez határozta meg az önbecsülésem. Szerintem lehetsz 2 nővel is egy tapasztalt, nőkre figyelő, de 30 után is egy balfasz. Viszont nekem azért másabb a helyzetem, mivel van egy stabil kapcsolatom mellette.
2022. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hű...ez mondjuk megint egy másik téma. Én azt nem értem (lehet, hogy sosem fogom, de azért megpróbálom...), hogy ha tele van az ember feje emlékekkel, akkor hogyan lehet elég az aktuális? Mert mondjuk volt egy jó néhány, akikkel a legjobb volt a szex, de nem annál maradt a pasi, mert mondjuk akkor nem keresett kapcsolatot vagy éppen azon kívül nem tetszett neki mondjuk a nő természete.
2022. júl. 15. 19:58
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak 15 nővel voltam kb, de szerintem mindegyiknek csak puncija volt... szóval a vadászat izgalma az újdonság hiánya az ami bárkinek hiányozhat később.
2022. júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

több mint 30 évnyi aktív szexuális életre kivetítve, 50 feletti partnerszámot nem tartok soknak. Az kerekítve évi két partner.

Ebből volt összesen 9 évnyi párkapcsolat. Tehát így ez évi 3 ra emeli az átlagot.

Családcentrikus férfi vagyok. De mindig rosszúl választok.

2022. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Listát nem vezetek de olyan 50-60 különböző partnerem biztos volt (főleg prostik)


Azért mert szeretem a változatosságot és normál keretek között mindent kipróbálni, és ami bejön azt később többször is.

Meg más partner több élvezet. Legyen az egy 20 éves vékony lány vagy egy húsos 55+ éves. Magas, alacsony, kismellű, nagy cicis stb.

2022. júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egy szó: változatosság.


Nem akarok komoly kapcsolatot, feleséget meg pláne nem!!!

Bele is őrülnék, hogy csak egy csajt dughatok meg :DDD

2022. júl. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De egy adott nővel is lehet más a szex, nem? Pl párkapcsolatban a felek megbeszélik, hogy miket próbálnának ki, aztán évekig lehet mindig valami új. Akár külsőre is: paróka, más stílusú ruha, fazonnal vagy csupaszra borotválva.

Én csak azokkal voltam, akikkel komoly kapcsolatom volt, ez csak pár pasi. Egy hosszú szerelem miatt "kimaradt" több mint tíz év. Akiket most ismerek, azokról kiderült, hogy ilyen nagy számban voltak nővel. Valószínűleg mert én több mint 10 évig a szerelemmel foglalkoztam, nem vettem észre, hogy mi megy másoknál. Így, hogy én ilyenbe bele sem tudtam gondolni, hogy akár 10-20 pasival lefeküdjek, nekem most olyan, mintha 2 világ csapna össze. A "fiú" azt mondja, hogy meg akar állapodni, de volt neki rengeteg nője. Hogyan bízzak benne, hogy hosszútávon is "elég jó" leszek neki...?! Csak egy példa: megszeretem valakinek a mostani hozzáállását. Majd, amikor "magát adja", gondolkodás nélkül kibuknak belőle a szavak, "a volt olyan, meg ilyen csajom", meg "ez a hotel annak jó, aki egész nap csak dugni akar", de közben lehozza neked a csillagokat az égről. Az egészet nem tudom hova tenni. Most láthattátok a mindig csak komoly kapcsolatban élő női logikát... Most írhattok még rá további férfi logikát.

2022. júl. 15. 21:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy nővel voltam, azóta, évek óta senki.
2022. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam 80+ prostival, szeretem a változatosságot.
2022. júl. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
16-21 éves koromig, gyakorlatilag szórakozóhelyeken éltem, hol a pult egyik, hol a pult másik oldalán. Rengeteg alkalmi jött össze közben.
2022. júl. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!