Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Több, mint 30-50 nővel ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint 30-50 nővel ki volt? Lenne néhány kérdésem.

Figyelt kérdés
Miért jó ennyiszer váltogatni a partenereket? Azt értem, ha egy pasi állandóan szexelni akar, de azt miért nem tudta megtenni 10-15 nővel? Ha ebbe belegondolok (nőként), jó pár évig minden hónapban mással kellene szexelnem. Ezt hogy lehet bírni? Én ha felkelnék, azt sem tudnám, hogy ki van mellettem. És ennyi nő után, hogy lehet elvárni egy tartós kapcsolatot? Folyamatosan összehasonlítva vagyok akkor az előző nőkkel. Ennyi nő után hogyan lehetnék a "legjobb", vagy "elég jó"?

#legjobb #partner #mennyi nővel
2022. júl. 15. 19:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

7: én a szexpartnereimre és a "prostijaimra" is ráunok idővel és váltok :)

Szóval ez tényleg pasifüggő.


Szeretem a változatosságot... hiába jó a szex a csajjal, egy idő után már "kiszámítható" lesz és nem lesz benne semmi újdonság.

Egy új csajnál meg jön a "vajon ő vele milyen lehet?" érzés :D

2022. júl. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
De mi a különbség olyan tekintetben, ami nem tanulható? Pl mint írtam, külsőre sokmindent lehet változtatni. Meg máshogy is meg lehet valamiket tanulni, gondolom. Pl biztosan 50 féleképpen lehet kukit simogatni, ha valaki 50-el próbálta. Tehát, tök felesleges ha mondjuk ezt is megtanulja valaki innen, onnan, az én testem mindig az én testem lesz valakinek? Egyszerűen rá lehet unni aztán szevasz vagy ez amiatt van így mert mondjuk a többség csak azt csinálja általában, amit mindig is csinál. Csak azért kérdezem, mert én pl egyáltalán nem ugyanolyan vagyok most mint mondjuk egy másikkal voltam. Tehát mondhatná az egyik, hogy "lusta" voltam, a másik meg válaszként, hogy inkább én irányítok.
2022. júl. 18. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!