Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen rossz tapasztal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen rossz tapasztalataitok vannak orális szex terén?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, milyen történeteitek lehetnek!

2022. aug. 18. 20:00
1 2 3
 1/21 cseppszi ***** válasza:
92%
tudod mi a legrosszabb? Ha úgy odavagy valakiért, hogy bármit megtennél neki - erre ő meg visszautasít. Ilyenkor egy szeméthegynek érzed magad , hogy egyáltalán miért is merted kiejteni a szádon,hogy vágynál rá, de még erre se kellesz . . .
2022. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
21%
1: valaki visszautasított, amikor lepippantottad volna?! Na neee! 😕
2022. aug. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem állt fel neki , mert részeg volt.
2022. aug. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

#2

És képzeld, valóban van ilyen. Ez az ami legnagyobb szégyen, megaláztatás csak érheti egy nőt.

És nem, nem az #1 vagyok, de velem is megtörtént.

2022. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Csatlakozom, engem is elutasítottak. Rohadt megalázó volt. Jól alakultak köztünk a randik, aztán mégis másik lány kellett neki.
2022. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

Jó van már négyes!

Ha kiszeretnék nyalni egy nőt és azt mondja, hogy nem, akkor mi ne érezzük magunkat megalázva?

Ugyan már!

2022. aug. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

4: ezt szomorúan hallom. (Nyugi, nős vagyok. Nem azért írom.) Számomra döbbenet. Bennem maximum hiányérzet van, ha egyoldalú egy ilyen aktus és csak én élvezek el, de természetesen elfogadom, ha többre nincs kedve/lehetősége a másiknak.


Itt azért szerintem más a nő és a férfi szerepe, és valóban a visszautasítás is máshogy csapódik le. (Máshogy vagyunk bekötbe úgy általában)

2022. aug. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%
6 Az teljesen más.
2022. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%
8-as. Miért más,nekünk nem lehet nőt vissza utasítani?
2022. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
Dehogynem lehet, nem ezt mondom. A dolgok menete alapból az, hogy a férfi kezdeményez, a nő elfogadja, vagy elutasítja. Ha nőként annyira akarom, hogy én kezdeményezek és mégis wlutasítast kapok, az sokkal nagyobb leégés, mintha én utasiotottam volna el a férfit. Az úgymond normális.
2022. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!