Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűzesség elvesztése vibrátorral?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűzesség elvesztése vibrátorral?

Figyelt kérdés
21 vagyok és nincs palim... amúgy nem is hiányzik csak a baj van velük és nincs normális, meg gyerek se jönne jól... De a szexet nagyon-nagyon kívánom már, vettem egy vibrit, eddig még nem probáltam, de mindenképp ki fogom. Hogyan csináljam? Mennyire fog fájni? Nagyon fog vérezni? Rezgés az gondolom először nem kell. És alap, hogy nedves leszek, simogatom magam előtte, én nagyon tudok tocsogni, ha olyanra gondolok és begerjedek.

2022. aug. 17. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Haver, ha meleg pasiként nem mersz kezdeményezni, akkor más nem igazán jut.
2022. aug. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
73%
Nem tudod elveszíteni a szüzességed élettelen tárgyakkal, az egy fogalom. Szűzhártyád meg lehet már nincs is most sem. Nézted tükörben?
2022. aug. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

A vibrátor nem fogja pótolni a szexet.

Ha a szexet kívánod, akkor a maszturbálás nem fog segíteni hosszú távon!

Érted.. Ha a házad ég, hiába pisiled oldalba, attól még az a ház le fog égni...

2022. aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

A vibri nem szex!

Szüzességet meg csak egy "másik" valós személy tud elvenni!

2022. aug. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Attol nem veszted el. De ha a szizhartya atszakitasra gondolsz, az lehetseges. Mindenkinek masmennyire faj es masmennyire verzik. Valakinel nem is verzik
2022. aug. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
A vibritől szűz maradsz! Azzal átszakíthatod a szűzhártyádat, de mindaddig szűz maradsz amíg egy valódi hús-vér farok nem jár benned!
2022. aug. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem meg ha atszakad a szuzhartya - akar vibri, akár elő szemely vagy ujjazas miatt - akkortól már nem szűz az illeto.
2022. aug. 18. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Nincs normális pali? Mi neked a normális? Eddig hol próbáltál ismerkedni?
2022. aug. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!