Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Van aki vibrátorral...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van aki vibrátorral vesztette el?

Figyelt kérdés
A kérdés teljesen komoly. Lassan 20 éves vagyok, de nem találok senkit, aki normális lenne... Csak a szex az, ami kell nekik. Ebből kezd elegem lenni, kívannám is a szexet, de egy becsúszott babát nem... Szóval, aki így vesztette el, mesélhetne, akár privátban is!

2022. júl. 29. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Vedekezzetek, es akkor nem lesz baba.
2022. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Téged sem az eszedért akarnak xd
2022. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze. Csak egyik módszer sem 100%-os. Emellett ilyen helyzetben mehetnék kaparásra, vagy nevelhetném egyedül a gyereket, mert a "pasik" a felellősséget nem szeretik vállalni.
2022. júl. 29. 17:32
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem nagyok egyébként az elvárásaim, csak az, hogy ne csaljanak meg, ne hazudjanak bele a pofámba, ne tekintsenek csicskának/szexrabszolgának, ennek nem felelnek meg.
2022. júl. 29. 17:34
 5/9 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Senki sem veszítette el vibrátorral. A szüzesség egy fogalom.
2022. júl. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Elveszíteni csak emberrel tudod, legalábbis a köznyelvben, elvi szinten ez számít szüzességnek, még a vallásban is. Orvosi értelemben a szűzhártya átszakadása, ezt 1000 dologgal el lehet érni. Attól hogy egy csaj feldugdos magának ezt azt, vagy Pistike kiveri magának 60ezerszer ugyan úgy szüzek maradnak.
2022. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
az a baj, hogy a stílusodból lejön, hogy te az előbbi nagy csiklós összefüggés kereső recskahuszár vagy megint egy másik kérdéssel! mondd, anyu-apu nem tud valami házimunkát adni neked, hogy addig se ide irogasd a kamu kérdéseidet?
2022. júl. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért nem lehet normálisan valaszolni a kérdésre? Azok írjanak, akik hasonló szituációban voltak, mint én, akik meg nem, azoknak felesleges ide írni.
2022. júl. 29. 17:46
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyi ha naponta fürdesz és nem hízol el, tutira találsz magadnak pasit, aki majd komoly kapcsolatot akar.
2022. júl. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!