Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy vibrátorra garancia? ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy vibrátorra garancia? Mikor személyesen vásároltam a boltban azt mondták, hogy nincs rá garancia, higéniai termék. Weboldalakon pedig látom, h vállalnak rájuk egy évet. Hogy van ez?

Figyelt kérdés
2022. jún. 9. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Igy van, higenia termekre nincs garancia
2022. jún. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van. Törvény írja elő.
2022. jún. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kötelezően van minden fogyasztói termékre garancia.
2022. jún. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Csak hiba garancia, egyéb vásárlástól való elállás nincs, mint más esetekben.
2022. jún. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
1 éven belül ha elromlik, a gyártónak kell bizonyítania, hogy a hibát te idézted elő (nem fogják tudni, ha csak nem vágtad ketté pl), 1 év után rajtad van a bizonyítási kötelezettség, hogy a hiba már a vásárláskor is fenn állt és nem a te behatásodra következett be (nem tudod bizonyítani). Gyakorlatban ez annyi, hogy 1 éved van rá. Nekünk cserélték már.
2022. jún. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Van, nekem volt egy ami másfél év után romlott el és kicserélték, drága darab volt.


Vissza nem veszik azért mert nem jött be, ah erre gondolsz, erre vonatkozik a higiéniai termék. De ha garanciás, akkor megjavitják vagy kicserélik.

2022. jún. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
mi párommal vettünk egy drágábbat és hát megöltem (saját hiba, elég durván vízi dolgokat próbáltam vele), poénból írtam a gyártónak és akartak segíteni, kértek videót meg mindent, hogy "megoldják", és ha nem lett volna semmi, akkor kicserélik, de nem léptem, mert saját hibám volt és amúgy sem szerette párom, nem jött be neki
2022. jún. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!