Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nagy mellű nőknek fáj a háta?

Figyelt kérdés

Ez csak vicc és a csapból is ez folyik? Vagy komolyan nekik többször fáj a hátuk?


30 éves vagyok, de ezt még mindig nem értem. NE kövezettek meg még sosem volt barátnőm, de tetszenek a nagy mellű nők.


F/30



2022. aug. 17. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Mert a mellének súlyját meg kell tartani, s azt a hátizom tartja...


Biológia óra, fizika óra...

2022. aug. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

Óriási melleim vannak, és egyáltalán nem szokott fájni a hátam.

Gondolom az lenne a poén, hogy a nagy súly húzza a hátat.

2022. aug. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Akassz másfél literes palackot a mellkasodra és beszéljünk egy hét múlva!
2022. aug. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is fájt, évekig. Aztán volt egy mellkisebbítő műtétem, azóta nem fáj.

Kérdezz meg bármilyen orvost, elmondja, hogy ez nem legenda, hanem tény.

2022. aug. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#2 :) Privátok mennek? :)
2022. aug. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel adott egy vékony nő, de elégedetlen a kis cicijei miatt. Megműteti, meg mondjuk mégegyszer mert az a látványos és szexi. Ha nem végez erősítő gyakrolatokat hátra, meg egész testre, akkor a hirtelen jött plussz teher bizony terhet ró a hátára, mely fájni fog.
2022. aug. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha eddig nem ertetted, eselyed nincsen megerteni.
2022. aug. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha kicsit edz hátra vállra nem fog fájni. Én is ezt szoktam minden nap egy kicsit. Nem fáj azóta a hátam vállam stb. Pedig elég tekintélyes méretű ikreim vannak. 25L
2022. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2022. aug. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Nekem volt minden méretű mellem az utóbbi 10 évben (hormonális betegség miatt). Rendszeresen erősítettem a hátamra, edzettem, de szart sem ért már. A végén már 7 és 8 kg-os súlyt nyomtak egyenként a melleim (58 kg-os testsúly mellett). Ezáltal pedig már elviselhetetlen volt a fájdalom. Nem bírta a hátam és a gerincem. Azóta már nem szenvedek ilyen gonddal, mivel mindkét mellem le kellett műteni. Tudod milyen felszabadító mell nélkül élni ezek után? Pedig nem jókedvemben műttettem le (rákos lettem).
2022. aug. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!