Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem számít a mellméret,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem számít a mellméret, miért a nagy mellű nőknek van rengeteg insta követőjük?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom itt, hogy a férfiaknak nem számít a mellméret, sőt, sokan nem is szeretik a nagyot. Mégis instán a legnagyobb csöcsű csajoknak van a legtöbb követőjük, mintha csak mindenki ezt keresné egy nőn.
2022. márc. 9. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Látványként érdekes, figyelemfelkeltő. A szex vagy a vonzalom szempontjából nincs akkora jelentősége.
2022. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kismellű nők is bőven vannak, akiknek sok a követőjük. Nem ezen múlik, hanem azon, ki mennyire pakolja ki magát. Online mindenre van kereslet, 200 kilósokra is fizetnek elő Onlyfansen.
2022. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mellmérettől függetlenül is rengeteg követője van a csinos nőknek - ezért posztolgatnak ugyebár.
2022. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én meglátásom szerint akik kitesznek mindent, azért hogy sok követőjük legyen, idővel túlnő az ego. És ez már elég ahhoz hogy sokakat kiábrándítson.

Nàlam szóba se jöhetne egy olyan csaj aki attól valaki hogy 1000 vagy 10.000 követője van.

Nekem nem a mellméret számít. Cicifüggő vagyok, nekem elég ha nem lóg. :)


30f

2022. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már hogyne számítana...


29F

2022. márc. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gal Gadotnak 76 millió követője van. Csak úgy mondom. :D
2022. márc. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem azért van mert nagy a mellük, hanem azért mert kiteszik ami van. Neked is ki lehet rakni a segged, puncid, arcod és lesz követőd.
2022. márc. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!