Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Befolyásolja a vonzalmat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásolja a vonzalmat a mellméret?

Figyelt kérdés

Pici melleim vannak, de nem érzek különösebb késztetést arra hogy megcsináltassam őket.


Viszont megfigyeléseim szerint a nagyobb mellű lányok hamarabb felkeltik a férfiak figyelmét, akár még nőiesebbnek és vonzóbbnak is találják őket.



2021. dec. 29. 01:09
A kérdező szavazást indított:
Igen, a nagyobb mellek vonzóbbak
Kis mellekkel is lehet vonzó
67 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Nekem közepes méretű melleim vannak, a barátom szereti nagyon ☺️
2021. dec. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem befolyásolja. Egy vonzódás kialakulásához sokkal több kell mint két nagy mell.
2021. dec. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem a nagy kerek popsi és a mégnagyobb szinte óriás dinnye méretű mell...alap kellene legyen minden nőnek. Ettől a két dologtól nő a nő nekem.
2021. dec. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

"megfigyeléseim szerint a nagyobb mellű lányok hamarabb felkeltik a férfiak figyelmét"


Akkor már csak azt kéne megfigyelned, hogy jellemző a nőkre, hogy szerintük mindig az a vonzóbb, ami más nőkben van meg. A göndör hajúak szerint az egyenes haj, az egyenes hajúak szerint a göndör. A szőkék szerint a barnák, a barnák szerint a szőkék. Az alacsonyak szerint a magasak, a magasak szerint az alcsonyak. Valamiért, mindig pont a másik a vonzóbb...


A valóságban persze, nincs így. Mindenféle nőhöz vonzódnak férfiak.

2021. dec. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
18%

Ha nincs mellé a nőnek az olyan mintha kis pénisze lenne a pasinak.

Egyszer jó mert tetszik, de aztán alább hagy az érdeklődés iranta.

2021. dec. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%

Semmit nem jelent.

Azt csak hamarabb megnézik az utcán.

De képzeld el egy púpos nőt is hamarabb és jobban megnéznek .

Na ezért nem kell ezen aggódni.

2021. dec. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%

Volt már mindenféle mellű csajom, és nekem mindegyik cici tetszett.

Az, hogy mire figyeltem fel velük kapcsolatban, az ismerkedéskor az nagyon változó. Legfőképpen a szép arcukra talán.

2021. dec. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%

Ne aggódj ezen, épeszű férfinak ez sokadlagos. Persze vannak alkati preferenciák, de ha szimpatikus vagy neki és szeret akkor nem számít.

Nekem is egészen kis mellek vannak, az A kosaras melltartó általában nagy rám, mégis sokaknak tetszettem mindig is, és még sosem ért semmi negatív a mellem miatt.

2021. dec. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%

Van egy barátnőm nemrég csináltattameg a melleit nem mintha szüksegelett volnará.

De így számomra kevésbé vonzó,aránytalanul hatalmasak a mellei az egész lányhoz kepest. Ráadásul ordit rollúk,hogy műanyag.


És igen hamarabb felkelti a figyelmet 2dinnye mint 2barack. De a barack édesebb...

2021. dec. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%

Abszolút kis mell párti vagyok, borzasztó izgatóak az A-s és B-s mellű csajok.


Szerintem semmiképpen ne csináltasd meg, egyrészt mert én úgy tudom utána érzéketlenebb lesz a mell, másrészt meg szerintem a férfiak többségének a kis mell jön be. Mindenesetre bőven vannak faszik, akik a kisebb mellű csajokat szeretik,

2021. dec. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!