Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Befolyásolja a vonzalmat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásolja a vonzalmat a mellméret?

Figyelt kérdés

Pici melleim vannak, de nem érzek különösebb késztetést arra hogy megcsináltassam őket.


Viszont megfigyeléseim szerint a nagyobb mellű lányok hamarabb felkeltik a férfiak figyelmét, akár még nőiesebbnek és vonzóbbnak is találják őket.



2021. dec. 29. 01:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
40%

#10 A többségne a nagy jönbe,tudatalatt mindenképp ,a nagy mellű nőt tartjuk tartjuk szaporodókepes egyednek.

Nekik meg az erős izmos pasik akik megévdik a territoriumot.

Akárhogy is nevezzük az evolcios késztetést a szaporodásra a nagy mell,széles csípő.

Ld: villendorfi vénusz.


Az hogy most itt rajongunk a kismellü lányokért,már egy elfajzás az fejlödés lehetővéteszi hogy "bármilyen" testi adottságu ember szaporodjon.


Nyeszeltt testel és 8cm es pélóval is lehetek alfahím ha V8-as német prémiumot hajtok. Ha hibrid akkor még környezettudatos is vagyok. Igazi alaf az alfákközt.

2021. dec. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nkm pl a kicsi tetszik
2021. dec. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Igen, vonzó a nagy, felkelti a figyelmet, izgalmas, én önkéntelenül is elképzelem ahogy jól megmarkolom. De nem döntő tényező párválasztáskor. Egy kis mellű csaj is lehet gyönyörű, sőt én eddig csak kis mellű csajokba voltam szerelmes. A nagy mell inkább csak olyan hab a tortán szerintem.
2021. dec. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én az emberbe szeretek bele, nem egy testrészébe.
2021. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 sterling.archer ***** válasza:
A cici az cici! Kis cici, nagy cici, tenyerbefero cici, hegyes cici, logos cici, feszes cici, kerek cici. CICIII!!!!!! :D
2021. dec. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Abszolùt tèv úton jàrsz.. valakinek ez jön be valakinek az... nekem sosem bolt fontos , hogy nagy mellű legyen a partnerem. Sőt örültem neki, hogy akivel el tudtam kèpzelni , hogy hosszú tàvon tervezek kis mellű, mert idővel , ès èletszakaszokkal màskèpp fog vàltozni.. ( szülès ; etetès ) így is lett ;) 22 èvesen ismertük meg egymàst.. 38 F ;)

Megfigyelèseim alapjàn sportos mell , sportos fenèk :) , de ez csak privat elgondolàsom :)

2021. dec. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Kis mellű pártiak!

Magatoknak sem merültek be vallani hogy egy idő után zavar benneteket a kis mell. Strandon csak meg nézitek a nagyobb mellű nőket és bele gondoltok abba milyen lenne ha a parotoknak nagyobb lenne! Hazugság ha azt gondoljátok hogy nem, kis mell jó egy darabig, de idő után nagyobbat akartok.

2021. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak befolyásolja, akik a nagyobb mellekre buknak, nyilván ők jobban felizgulnak, és fordítva is igaz a kis mellet kedvelőknél.
2021. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én pasiként abba a kategoriába tartozom,akiknek az A,vagy B kosár kicsi cici,és így a vékonyabb nők sem izgatóak számomra!

Csakis inkább a C kosár,vagy attól felfele,s persze a hozzá tartozó inkább teltebb nő!


De a legfontosabb,hogy kizárólag természetes cici legyen,az sem baj,ha lógósabb!


A mű cici,s a vékonyabb nő engem sejnos inkább taszít,mintsem felizgatna...


Sexuálisan is csak a teltebb nő,nagyobb cicikkel izgatnak fel!


Bár találhatnék ilyen nőt akár 50,60 körülit is...


F

2022. jan. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

17 nagyon tévedsz.

Igen megnézem a nagyot,be is gondolok,hogy milyen lehet.

De aztán hazamegyek a kismellü feleségemhez akit szeretek, akit nem a mellei szeretek. És különben tőkjóll a tenyerembe illik.

Minek akarnék olyat ami több mint amennyivel jól tudok foglalkozni.

Nem 5èves vagyok,hogy mindenből legnagyobbat akarjam akkor is ha elsem bírom.

2022. febr. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!