Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2 éve leakart feküdni velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve leakart feküdni velem egy pasi,csak szexet akart én akkor azt mondtam neki,hogy nem fekszem le vele.Hogy adjam a tudtára,hogy most szívesen szexelnék vele?

Figyelt kérdés
.Azóta nem is nagyon beszéltünk.Azt tudom,hogy most nincs barátnője a közös ismerősöktől.

2022. aug. 11. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá! Kérdezd meg hogy van!
2022. aug. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Szia, szeretnél feljönni hozzám?


Miért?


Hogy helyrehozzuk a tévedésemet, amit két éve csináltam.

2022. aug. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Írj rá hogy szija Géza,emlékszel hogy meg akartál dugni két éve?Tudod én akkor nem akartam aztat mert ott volt a Béci a Jani meg a Lajcsi meg ottan volt apám is néha de mostan meg nincsenek csak ritkán oszt hiányom van elég gyakran oszt rossz így lenni tudod. Szóval arra gondoltam hogy ha van kedved akkor néha átjöhetnél vagy inkább én átmehetnék hozzátok mer az apám féltékeny tudod de annak meg kicsi a farka meg hamar el is megy mindig azt nem jó vele,szóval légyszi dugjál má meg jó nagyon. Aztat csinálsz velem amit csak akarsz meg úgy leszoplok hogy anyádse csinálná jobban.Puszi, a tiéd vok,a te Ramónád
2022. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó.ez jó!Pasi lehidalna ha ezt így megmondanám neki.
2022. aug. 12. 08:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök hogy tudtam segíteni! 🤗
2022. aug. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!