Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavarna, ha egy nő az egyeteme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha egy nő az egyetemen odamenne hozzád, hogy le akar feküdni veled?

Figyelt kérdés

Tudom nem szeretik sokan, ha ennyire rámenős egy nő, illetve nem fér bele egyesek értékrendjébe alapból.

Nem tenném meg, hogy rákérdezzek a kiszemeltemnél, ahhoz betoji vagyok, csak érdekelnek a válaszok.

Ismerjük egymást, nem csak látásból, de nem nagyon beszélünk, már rajtakaptam, hogy nézi a cicimet.



2022. ápr. 15. 22:38
A kérdező szavazást indított:
Zavarna, kvázi elítélném.
Nem zavarna, örülnék neki.
Nem tudom hogyan reagálnék.
39 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Így hirtelen eléggé ledöbbennék és nem tudom, mit reagálnék. Kéne kicsit több beszélgetés, és később utalgathatna rá. Aztán utána meglátjuk, de lefeküdni nem szoktam olyannal, aki nem a párom, de valamit talán összehozhatnánk, ami mindkettőnknek jó.
2022. ápr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Persze tegyük fel, hogy akár egy kicsit is, de tetszik a nő, nem olyanra gondolok, aki alapból szóba sem jöhet.
2022. ápr. 15. 22:41
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. Te lennél a huszonkettedik a héten. Szerencsére már péntek van.
2022. ápr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Meg lennék illetődve. Nem tetszik, ha ilyen könnyen adja magát egy lány.
2022. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2. Az első voltam. Ha tetszik is a nő és ezzel indít, az tényleg ijesztő lehet. De ha kicsit jobban ismerem és beszélgetünk néha, úgy már más lehet.
2022. ápr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Izlandon már az első randin szexelnek, hogyha az jó, akkor folytatják.

Nekem is volt olyan, hogy a csaj kezdett ki velem.

Általában mondtam nemet, kivéve amikor nagyon nem tetszett a csaj.

2022. ápr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lányként felizgatna..28L
2022. ápr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Megdugnalak keményen.
2022. ápr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönne
2022. ápr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Szimplán nincs kedvem vele beszélgetni, nem azért mert vele gond lenne, csak én nem akarok, de tudom, hogy így célt sem érek, mert nem így működik, úgyhogy az egész csak egy gondolat. Egyébként tudom, hogy tényleg rendes srác, egy helyen csináltuk a projektünket, akárki nem felelne meg a semmiből.

2022. ápr. 15. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!