Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavarna, ha egy nő az egyeteme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha egy nő az egyetemen odamenne hozzád, hogy le akar feküdni veled?

Figyelt kérdés

Tudom nem szeretik sokan, ha ennyire rámenős egy nő, illetve nem fér bele egyesek értékrendjébe alapból.

Nem tenném meg, hogy rákérdezzek a kiszemeltemnél, ahhoz betoji vagyok, csak érdekelnek a válaszok.

Ismerjük egymást, nem csak látásból, de nem nagyon beszélünk, már rajtakaptam, hogy nézi a cicimet.



2022. ápr. 15. 22:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%
Feküdj le velem.
2022. ápr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Tinikoromban elirultam és hebegtem-habogtam volna, nem tudtam volna kiaknázni a helyzetet (majd otthon vertem volna a fejem a falba és recskáztam volna magamban "mi lett volna ha..."). Egyetemistaként ha bejön a csaj - hohó menjünk fel baby a koliszobába de mán' 😂

Ha tetszik a pasi neked akkor mosoly, mosoly csillagom, küldj felé jeleket hogy bejön neked a srác. Ha akar valamit akkor majd rádmozdul. Ettől még ha nem is akar semmit tőled a férfiak már csak olyanok hogy megbámulják a jó didkókat 😂

2022. ápr. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 DanielC ***** válasza:
100%
Zavarba örülnék neki.
2022. ápr. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem történt már hasonló. Előtte párszor beszéltünk már, szóval nem ezzel szólított le rögtön. Persze nem ellenkeztem
2022. ápr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!