Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Leakarok feküdni a vezetési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leakarok feküdni a vezetési oktatómmal?

Figyelt kérdés

Sajnos már nem tanít, de több helyzet is volt amikor megkívántam… Volt, hogy “véletlenül” hozzáért a fenekemhez is, az is izgatott.

Most is teljesen kívánom mindenét..:/

De utoljára is csak 1 hete beszéltünk SMS-ben:( találkozni meg már lassan egy hónapja nem találkoztam vele. Mindezek ellenére is ő jár az eszembe.

Amúgy egy figyelmes, jóképű harmincas pasiról van szó


Mit tehetnék ez ellen?


2022. júl. 25. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Megtaníthatlak én is vezetni, ha gondolod😏
2022. júl. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
"Véletlenül" a fenekedhez? Vezetés közben, vagy hogyan?
2022. júl. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Hát! Megteheted, senki sem tiltja meg! De annyit azért tudjál, hogy nem te leszel neki az első és nem is az utolsó!
2022. júl. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Tedd meg ha szeretsz sokadik lenni!
2022. júl. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Írsz neki egy üzit hogy szia nem futunk össze valamikor? Az oktatók kb. olyanok mint a taxisok. Venni fogja a fickó a lapot, hogy nem órát akarsz tőle venni 😂
2022. júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!