Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális hogy nem torodik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy nem torodik vele hogy en elelvezzek szex kozben es nemis akarja sokat csinalni?

Figyelt kérdés
Aztmondja az en feladatom ugy mozogni es izgatni magam hogy elmenjek, nem az ove. Marhara unom mar h o elelvez, elvan, en meg “ehes” maradok. Valamint kiruccantunk ide oda, de o nem akar bejonni hozzam/hozzajuk es szexelni. Nem Normalis ez egy 26 evestol…

2022. aug. 10. 18:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem normális! f.
2022. aug. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%
Dehogynem. Az a lényeg, hogy Úrnak jó legyen. Köszönd meg neki, hogy téged kefél.
2022. aug. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem normális! Ennek oda-vissza alapon kell, kellene működnie!
2022. aug. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
99%
Te is érzed hogy ez nem normális. A szex célja a kölcsönös örömszerzés és kielégülés. Aki ennyire nem partner ebben arra nem érdemes pazarolni az időd.
2022. aug. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%

Lehet hogy benne is van hiba , de te is hibás vagy.

Csináld úgy ahogy neked jól esik és akkor te is élvezed és elélvezel.

De arra hiába vársz hogy mindent ő oldjon meg.

2022. aug. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem nem ! Nem normális! Keress egy másik pasit!
2022. aug. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ex csajom nekem is ezt mondta. Mármint, hogy az én feladatom úgy mozogni, hogy elmenjek. :D Idézem: "Én mindent megadok neked, hogy sikerüljön. Szétteszem a lábaim. A többi rajtad áll."


Srácok, van ilyen is! Jól nézett ki, de ilyen lusta dögöt még nem hordott hátán a föld. Elképesztő.

2022. aug. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az még lehet normális, ha nem akarja annyiszor, mint te. Ha viszont nem törődik veled, az önző viselkedés a részéről.
2022. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nagyon gáz úgy fogalmaznék
2022. aug. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem te pont annyira vagy nem normális, hogy egy ekkora önző se@@fejjel vagy együtt!
2022. aug. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!