Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyi idősen ilyen gyorsan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idősen ilyen gyorsan elélvezni normális?

Figyelt kérdés

35 éves férfi vagyok és nemrég alakult ki kapcsolatom egy 30 éves nővel. Nagyon régóta tetszik, évek óta, rengeteget beszélgettünk az első szex előtt és bele is szerettem. Persze vágytam is rá, mert nem csak a személyisége van rám hatással hanem gyönyörűnek is látom.

Viszont amikor szexre került a sor hiába próbáltam elnyújtani, mégis gyorsan elmentem. Szégyelltem magam... Később a második menet picivel hosszabbra sikerült de nem sokkal. Azóta voltunk még együtt párszor de nem sokat javulgat, egyszerűen olyan hatással van rám, hogy robbanok.

Ő szerencsére nem csinál belőle problémát, azt mondja mosolyogva majd belerázódunk meg összeszokunk.

Természetesen nekem az ő orgazmusa az első, először mindig élvezésig nyalom, ujjazom meg simogatom de már ezek során is totál felizgulok.

Korábbi kapcsolataimnál nem volt ilyen, ezért estem pánikba, nehogy ezzel elrontsam az esélyem nála mert ő tényleg különleges és fontos nekem.

Van itt olyan aki ennyi idősen tapasztalt ilyet? Jobb lett idővel? Esetleg valamilyen tanácsot, tippet tudtok adni?



2022. aug. 7. 13:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Örülj neki hogy így van.

7,4 tized milliárd ember él a Földön. Ennek fele kb nő. Ha mindet meg szeretnénk dugni( Márpedig miért ne) így sem fogsz soha a végére érni egyszerűen nem lesz rá idő! Capito?

2022. aug. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon tetszik neked, és nagyon felizgat.

Előtte verd ki 1-2x, és tovább bírod majd.

2022. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!