Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire jellemző, hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző, hogy az első gyermek születése után elveszíti a feleség a szexuális étvágyát?

Figyelt kérdés
Már 2 éves lesz a gyermekünk és amióta megszületett, azóta gyakorlatilag nincs szex, jó ha heti vagy 2 hetente egy alkalom van. De nem érzem akkor sem azt, hogy nagyon kívánna, inkább úgy érzem, mintha kötelességből tenné vagy mert látja, hogy szenvedek... Gyerek előtt mindennapos volt, volt hogy napi 2 is, és ez azért elég drasztikus változás, próbáltam felvenni ezt az új ritmust, de kegyetlenül szenvedek tőle. Milyen megoldások vagy praktikák léteznek ennek orvoslására, mármint a nő oldalára, hogy vissza forduljon a régi kerékvágásba?

2022. aug. 5. 09:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
65%

23 Pontosan. Ha egy nő jól válaszotott, márpedig rohadtul odafigyelnek hogy jól jöjjenek ki, akkor onnantól egy átlag nőnek meg van oldva az élete.

Ha a pasi nem akar elvált lenni és látni akarja a gyerekét, akkor kénytelen lesz megalkudni sokmindennel, de legrosszabb esetben is egy válás után ott van a közösen szerzett vagyon fele, sok esetben egy haszonélvezeti jog a gyerek miatt, és egy gyerektartás, ami manapság 70ezer körül van.

Nincs erre aduásza egy férfinak. Megalkudsz és papucsállatka leszel vagy bukod szinte az egész életed (egzisztenciád, a nőd, a gyereked).

2022. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
45%
De nagy szègyen nők vannak. Jobb lenne ha elbújna az ilyen jó messzire.
2022. aug. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

24. Azért szomorú, mert sok esetben a fordított rész is igen igaz. Ugyan a nő szereti a férfit, aktív is, gyermek születése után is, de a férfi nem kívánja elvenni, (előbb jött pl a gyerek) és nem kívánja a gyerekeket, sem támogatni. Nem egy ilyet látok. Most őszintén, az ilyen milyen ember?


De visszatérve. Én sosem tartottam magam lusta embernek. A kor haladtával egyre többet sportolok (jó, 6 órás lovaglást bírtam még amikor nagyon fiatal voltam 😂) és úgy értelmezem magam, hogyha össze is jönne egy gyerek, sem tudnék változni. Szexuálisan meg végképp nem. Tetszettem én nőnek is, de hülye voltam és elutasítottam. (Akkor 14 körül voltam, máshogy vélekedtem.) Nálam a napi 2 szeretkezés sem tabu, de ez energiafuggo. Nem tudnám a párom azzal büntetni, hogy megvonok tőle bármit is. Nem vagyok frigid, sőt, lehet túlságosan perverz és sok is, a párom számára. :)



Ja és nem kerek privatot, köszi! XD


22/N

2022. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
23-asnak, nem tudom, hogy mennyire vagy perverz, vagy abban a témában mennyire lehet soknak lenni, magamból indulok ki, hogy nekem nem létezik olyan, hogy sok. Sem a szexből, sem pedig a perverz dolgokból. Kapcsolat elején faszán ment minden, amióta gyerek van, azóta jóindulattal apostoli életet élek.... Amit valljuk be iszonyat nehezen viselek... Azokat meg, akik a saját gyereküket sem vállalják, azokat inkább hagyjuk is, lenne elég lámpavas számukra. 😏
2022. aug. 12. 15:25
 25/29 A kérdező kommentje:
Mennyire lennék szemétláda, ha egy régi ismerős csajjal, aki brutál érvágyú és extra perverz időnként levezetném a feszültséget? Semmi más, csak erzelem mentes szex.
2022. aug. 12. 16:17
 26/29 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk is ez volt. De tudok ellenpéldát is. De a miénk nem az. Teljesen elment a kedve. F/62
2022. aug. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nyalj, nyalj, nyalj, és csak sokára akarj dugni!
2022. aug. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

A szex hiány alatt nem csak a dugást értem ;)

Ha nyalhatnék, nyalnék... 😏

2022. aug. 14. 14:44
 29/29 anonim ***** válasza:

Őszintén? Ismerkedés fázisban ezeket tisztázni kellene, és nem kellene senkinek allszentnek lennie.


- ilyen jó vagyok az ágyban, stb

Egyik fél részéről sem.

2022. aug. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!