Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire jellemző, hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző, hogy az első gyermek születése után elveszíti a feleség a szexuális étvágyát?

Figyelt kérdés
Már 2 éves lesz a gyermekünk és amióta megszületett, azóta gyakorlatilag nincs szex, jó ha heti vagy 2 hetente egy alkalom van. De nem érzem akkor sem azt, hogy nagyon kívánna, inkább úgy érzem, mintha kötelességből tenné vagy mert látja, hogy szenvedek... Gyerek előtt mindennapos volt, volt hogy napi 2 is, és ez azért elég drasztikus változás, próbáltam felvenni ezt az új ritmust, de kegyetlenül szenvedek tőle. Milyen megoldások vagy praktikák léteznek ennek orvoslására, mármint a nő oldalára, hogy vissza forduljon a régi kerékvágásba?

2022. aug. 5. 09:27
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Már nem szoptat, át is alussza az éjszakát szóval ezek a programok már nincsenek, ellenben iszonyúan ragaszkodik a gyerekhez, lenne kihez lerakni, de nem akarja, ha véletlen 1-2 órára sikerül, akkor végig be van feszülve, hogy, mi lehet a gyerekkel.
2022. aug. 5. 11:14
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

ha ez van, akkor ne csodálkozz, ha nem megy a szex, asszony túlságosan ráfeszül, inkább feladja az ő boldogságát, csak hogy ott maradjon a gyerek. Sz@r, tudom, nekem is vannak ismerőseink, az a gáz, hogy hosszútávon a gyerekkel is kicseszel, mert látom mennyire problémás ezeknél még egy délutánt is eltölteni a nagyszülőkkel, pedig már lassan iskolások.


Lehet ha sikerülne 1-2 olyan programot szervezni, amit az asszony nagyon élvez, akkor szépen leszokna erről. Nálunk pl nagyon könnyen ment, amikor mama eljött hozzánk pár napra, hogy esténként, fektetés után, elmentünk kettesben sörözni, moziba, stb. Ott egyszerű, mert ti fektettek, mama vigyáz pár órát, gyerek fel sem kell. Az megnyugtatja könnyen a nőket, ha a mama már pár napja ott van és egyértelmű, hogy nem hallnak meg a gyerekek a keze alatt. Mondjuk mi lenyomtunk 1-2 quicky menetet akkor is amikor mama kivitte a játszótérre őket és mi mentünk nemsokára utánuk, csak még "el kellett pakolni"


Ami még segített barátaimnál, és ahogy észrevettem nagyon sok ismerősöm a gyerekek mellett ezt a csodálatos csodaszert kezdte használni, olyanok is, akik azelőtt sosem használtak ilyeneket, sőt, mi is néha kipróbáltuk, mert lazító, csillapító hatású, és teljesen legális: GIN.

2022. aug. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Senior Séf ***** válasza:
61%
Sajnos nagyon sok asszony az anyasággal megszűnik nőnek lenni.
2022. aug. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
75%

Ezekben a helyzetekben, mint már mások is írták a stressz az egyik legfőbb ludas! Te hetente 4-5 X csapd ki a gyíkot, éés már szinte soha nem leszel feszült, és egy nyugodt ember könnyebben rá tud venni egy feleséget egy jó dugásra, mint egy idegbeteg.

A másik a hülye vallás, amiben a delikvens azt hiszi, hogy bűnt követ el. De ez egy másik kérdés. Agyat kb. egyformán kapunk, hogy ki atomerőművet, ki gátakat épít vele maga köré, ez már magán probléma!

2022. aug. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Többször sampon ki a gyíkot, mint tinédzserként, :D de amikor tudod, hogy mi az ami elmarad, akkor a kezed nem nagyon tudja helyettesíteni azt... De értem mire célzol, csak ez eddig nem vált be. :)
2022. aug. 6. 20:18
 16/29 anonim ***** válasza:
61%
Verd akkor a fszodat életed végéig, mert ennyi jutott. :) Az asszonyt meg ne háborgassad.
2022. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Szerető tartáson nem gondolkodom, de ez a jóban rosszabb dolog... Kérdés, hogy ebben a formában kivetíthető e erre a dologra, mert "ha én nem vagyok éhes, akkor ő se egyen, hiába van körülöttünk sok kaja?"
2022. aug. 7. 17:35
 18/29 anonim ***** válasza:
Ilyen nőnek tényleg minek férfi azért hogy el legyen tartva meg fel csinálva.. azt ennyi. Hát röhej aki ilyen prűd az maradjon magába meg is érdemli. Addig játszotta csak meg magát amíg nem tudott magához láncolni.
2022. aug. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Gyakori hogy sosem volt csak megjátssza addig, amíg a gyerek összejön.
2022. aug. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Gondolod, hogy a gyerekig minden álca, addigi gyakori szex csak csali, aztán amikor megvan, akkor jön az igazság? 🤔
2022. aug. 7. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!