Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csinálja ezt a barátom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom, amikor elmondtam neki hogy még nem merek lefeküdni vele?

Figyelt kérdés

Az előző (és egyben első) barátommal elég rossz tapasztalataim voltak, főleg a szex terén…

A mostani barátommal már 4 hónapja együtt vagyok, de még mindig tartok a szextől, pedig csomószor próbált már vigasztalni, meg mondta hogy ha óvatosan és lassan haladunk higgyem el hogy tetszeni fog. Mostanában ha együtt alszunk, mikor összebújunk ő átölel és elkezdi a cicimet simogatni először ruhán át, aztán benyúl alá és simogatja, alig ér hozzá, csak cirógatja kb, közben a vállamat, nyakamat csókolgatja. Tényleg egész jó és bizsergető érzés, de aztán elkezdeném élvezni, amitől meg félek hogy mit fog gondolni ezért leállítom. 😅 Miért csinálja ezt? És ez miért van rám ilyen hatással?😅 19L



2022. aug. 4. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

A kérdés, hogy te miért csinálod amit teszel. Meg miért félsz?


Kompromisszum: petting.


Azt miért nem..?

2022. aug. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

Meg akar dugni.

Ennyi.

Menekülj!

2022. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért is félsz attól, hogy elkezdd élvezni? Sztem örülhetsz hogy türelmes és figyelmes a barátod. 19 évesen pont jó korban vagy, hogy elkezdj szexelni.
2022. aug. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A szex és a simogatás között még rengeteg állomás van. Élvezd nyugodtan ahogy cirógat. Vedd is le a pólód meg az övét. Onnantól félrehuzott melltartoval még jobban tud simogatni és jól fog esni.

Legközelebb lehet belső comb, stb.

Ez a kis játékos petting segít lépésenkémt eljutni a szexig de ez még nem szex.

(Szintén exel való rossz tapasztalat miatt az új barátommal többet várunk, és petting már volt, hogy csiklóorgazmusig is eljutottam, őneki nyilván kiverem. És fokozatosan egyre nyitottabb vagyok a szexre, néha kifejezetten vágyom rá

2022. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ilyenkor nincs rajtam melltartó (alvás előtt, pizsiben) szóval már pólón át is nagyon érzem😅
2022. aug. 4. 12:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bízol benne? Ha igen. Minek egyből befutni? Van más módja is egymásnak öröm szerzés csak kézzel vagy szájjal esetleg egymás elött.
2022. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért tartasz attól, hogy mit fog gondolni? Teljesen alaptalan ez a félelem. Örülni fog neki, hogy kezdel feloldódni.


Nem tudsz olyat csinálni amitől negatív véleménnyel lenne utánnad.


Ezzel, hogy leállitod maximum őt frusztrálod.


Ha jól esik neked amit csinál akkor ne állitsd le hanem élvezd.

2022. aug. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit fog gondolni? Kiugrik a bőréből, ha azt látja, hogy örömet tud okozni Neked.

Hallgass rám! Próbáld félretenni a múltat, lazulj el, és éld meg azt a pillanatot. Ha mindez sikerül, a fejedet a falba fogod verni, hogy miért nem tetted meg előbb. Ezt garantálom!

2022. aug. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Átérzem, amit írsz, de! Ne félj. A korábbi rossz tapasztalatokat, mintákat átírják az újabbak. Szokták mondani, hogy kapcsolatokban sérülünk és ugyanígy kapcsolatokban is gyógyulunk. Add át magad a jelennek, légy ott és csak azzal foglalkozz, ami olyankor "itt és most" történik közöttetek. Tényleg jó lesz és sok sikert, erőt kívánok ahhoz, hogy a múlt többé ne kísértsen! :)
2022. aug. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!