Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti ha sportoltok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti ha sportoltok, kevésbé kívánjátok a szexet?

Figyelt kérdés

2022. aug. 3. 15:38
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy ugyan olyan nagy az etvágy? Jó csajjal persze:)
2022. aug. 3. 15:38
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, Én pont hogy sokkal jobban kivanom ☺️
2022. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért kezdtem el sportolni hogy ne legyek mindig kanos. De csak azt értem el vele, hogy ha nem emelem az intenzitást akkor ugyan úgy vagy még inkább kívánom.
2022. aug. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden este van edzésem, hát azután már esélytelen hogy akármit kívánjak
2022. aug. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább, hogy még jobban.
2022. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kimerítő sportolás után pont, hogy kevésbé. egyrészt el vagyok fáradva, másrészt dolgozik a szervezetemben az edzés során felszabadult dopamin, pont hogy kevésbé igénylem a további élvezeteket
2022. aug. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jobban kívánom és az állóképességem is jobb.
2022. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mivel fellövöd az állóképességed, és rengeteget javul a keringésed, összességében jobban is fogod kívánni a szexet, és jobban is fogsz teljesíteni. Nyilván nem edzés közben leszel kanos, és nem közvetlenül utána, de inkább nő az étvágy, mintsem csökkenne, amikor kimagasló a fizikai állapotod.
2022. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az izomépítő munka, tesztoszteron növekedéssel jár. Ki milyen èletet alakít ki, kinek mi a fontos, valakinek elég a leereszkedett, lógó has, valakinek kell a forma, aki élsportol, annak nyilvàn nem lesz plusz energiája, így nem a szex lesz az első gondolata sem, ez evidens.
2022. aug. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ujjazgatós Farkas ***** válasza:
Ha egyedül edzek akkor nincs különösebb változás. De ha elmegyek valahova, közösségbe edzeni. Például kondi terembe ahol vannak nők is, akkor sokkal jobban megjön a kedvem a szexhez.
2022. aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!