Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti mit reagálnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit reagálnátok, ha a párotok feldobná, hogy próbáljátok ki hármasban a legjobb haverjával?

Figyelt kérdés

A barátom feldobta, hogy próbáljuk ki hármasban a legjobb barátjával, nem zárkóztam el a gondolattól mivel engem is izgatna a dolog, de félek, hogy mi lenne a kapcsolatunkkal utána….

3éve vagyunk együtt de eddig ilyesmi nem jött szóba.

Mindhárman 19évesek vagyunk ha ez számít.


2022. aug. 2. 22:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%

Anno a haverom jött a felkéréssel,hogy mit szólnék egy hàrmashoz !?

Nekem nem volt épp baràtnőm így belementem mert valahol mindig is izgatott a dolog!

Kb 5x volt ismétlés hármasban,majd a haverom kihagytuk a hancúrból.

Kiderült ,hogy jó pasi ,de nem nagy durranás volt az ágyba!

Ezt a barátnője mondta, miután ràjött milyen is egy tartalmas szeretkezés....


Azóta a haverom sokat tanult tőlem,nem ritkán vagyok náluk vendég.....

2022. aug. 3. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, de csak orál. Mindannyian élveztük a helyzetet.
2022. aug. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%

a hármas veszélyes, főleg házinyúlnál, és főleg fiatalon, mert azok vagytok.

Megmondom, hogy mi fog történni utána:

Lehet lemegy, lehet tök jó lesz, lehet életetetek legjobb szeretkezése lesz, VAGY lehet csak egy full átlagos és döcögős menet lesz, de ami utána biztos lesz:


- féltékenység a barátod felől, mert tapasztalatlan és mindenfélét bele fog képzelni (a másikat miért szoptad 1 perccel többet mint őt, blablabla)

- a két srác között kialakul egy feszültség, lehet tönkremegy a barátság. Ahhoz, hogy ne menjen tönkre, nagyon nagyon nagyon közeli és jó barátoknak kell lenniük

- a srác mivel már egyszer megkapott, teljesen máshogy fog veled viselkedni. Simán nyúlkálni fog, simán piszkálni fog, és olyan durván be fog próbálkozni újra és újra, amennyire csak tud.


ez szinte tuti lesz 19 éves fejjel.


Mi már párommal hármasoztunk, nem is egyszer, hidd el, még érett fejjel is előjönnek ilyenek. Nálunk alapszabály emiatt a házinyúlra nem lövünk és próbáljuk elkerülni a barátságokat az újjal, és az ismétléseket.

2022. aug. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
71%
Nálam ugyanezt hozta fel a férjem, de mi akkor már 40 felett voltunk. A házasságunk 10, a barátsága már 20 éves volt. Nagyon-nagyon jó élmény volt. Nem történt semmi olyasmi, amit az előttem írtak. Kétszer ismételtünk még az első után, aztán a srác külföldre ment.
2022. aug. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!