Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,nők! Miért olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,nők! Miért olyan fontos az,hogy a fiúknak csupasz legyen? Minden esetben kizáró ok? (Csak nők válasza érdekel)

Figyelt kérdés

Nem nyávogásról van szó, de pl vannak olyanok akik mindkét nemből nagyon érzékeny bőrűek.


Mindig az esetek 90%-ban azt hallom,hogy legyen csupasz ott lent az illető a lányoktól. De pl nálam is, ha ollóval vágom picire, ha leborotválom, istentelenül ég,viszket majdnem 1 hónapig ott, kibírhatatlan, és bármit kipróbálva is ilyen marad.. Én nem várom el a másik féltől, mert tudom milyen rossz tud lenni az ilyen eset, de nem értem, hogy az ellenkező nemből a legtöbb még ezt is leszarja, szenvedj, csak legyen csupasz. Miközben se nem igénytelen, se nem büdös és társai..


Nálam szerencsére összejött,hogy a párom is hasonló bőrű és megértjük egymást, nem akarjuk,hogy a másik szenvedjen.


Szóval tényleg csak felmerült bennem,hogy ez miért alakul így, a férfiak közül nem sok embert hallottam még "finnyáskodni" hogy csak xy tetszik neki.



2022. júl. 30. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert esztétikusabb, orált pedig úgy nem fogok csinálni ha dzsumbuj van a lába között.
2022. júl. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
én azt szeretem ha szőrös
2022. júl. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Nem igaz, hogy minden nőt zavar, sőt. Nekem néhány hónap volt az életemben, amikor csupaszon hordtam, aztán hamar helyrejött a fejem, és újra meghagytam a szőrt, néha eligazítom ollóval, de azt se mindig. És a lényeg, hogy látta szerencsére már elég csaj így, mindenki elfogadta, sőt, volt több olyan, akinek kifejezetten bejött, hogy szőrös, pl a jelenlegi barátnőmnek is. Amúgy is szőrös vagyok máshol is, vicces is lenne, ha a farkam meg csupasz, a csajom szerint így férfias. 26f
2022. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Esztétika és higénia. Ami önös érdek, hogy szeretem, ha csupasz, mert szeretem, ha önfeledten tudom kényeztetni a párom, ször nélkül. Ő engem viszont ugyan így.

Mint a kérdező, mi is érzékeny bőrűek vagyunk, így a borotva, epilátor szóba sem jöhet. A szőrtelenítést mi intimkozmetikusnál oldjuk meg gyantázással.

2022. júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Oh, azt hiszed én nem szenvedtem?

Olyan szőrtüsző gyulladásom volt a borotvától, (többször is) hogy bőrgyógyászatra kellett mennem.

A gyanta úgy fájt, hogy sikítoztam a kozmetikusnál, és nem bírta 4 hétig, mint ahogy azt reklámozzák.

Igen, viszket, amikor nő.

Minél többször csinálod, annál jobban megszokod.

Nekem évekig tartott.



És azért legyen csupasz, mert a a fejed búbját se nyalogatom.

Nem kell szőr a nyelvem hegyére.

2022. júl. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen az orálozás úgy sokkal jobb,mint hogy azzal szenvedjek hogy csikizi vagy szúrja a szám! De ez oda vissza megy! Ha hosszabb csikizi,ha rövidebb szúrja.

Másrészt higénia!


Viszont a borosta,szakáll az elengedhetetlen! 😍

2022. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én valahogy észre sem veszem vagy nem figyelem ezeket. Volt olyan barátom aki borotválta, nem érdekelt.. elvárás főleg nem volt részemről. A jelenlegi normális mértékben szőrös, bár a mellkasán valamennyire rövidebbre van nyírva, borotvalva de mondtam hogy engem nem zavar a szőr, hagyhatja nyugodtan. Az arca is hosszabb borostás, szeretem, nincs bajom vele:))
2022. júl. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azért kértem meg a barátomat, hogy vágja rövidebbre mert elég kellemetlen volt orális szex közben folyton megállni mert telement szőrszálakkal a szám.
2022. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!