Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen kifogással jöhetnék ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kifogással jöhetnék ki jól ha elutasítom a szexet ha számít a véleménye? Hogy jót higyjen rólam?

Figyelt kérdés

Szóval ne higyjen frigidnek sem, de azt se higyje, hogy más pasi van, és azt se kelljen elmondani, hogy vele nem jó? (Úgyis a kapcsolat végét járjuk)


És igenis nekem számít az, hogy mit gondol. Kedveskedik, fűzöget szexre készül, én nem akarom.

Mindenképpen puhatolózni fog hogy miért nem. Anélkül meg vádolni, hogy biztos mas pasim van.

Azt hogy vele nekem nem jó, meg nem akarom elmondani.



#jó kifogás
2022. júl. 30. 10:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
voltál std szűrésen és pozitív lett
2022. júl. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Legyél őszinte és mind meg hogy nem akarsz vele szexelni ennyi
2022. júl. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
én simán megmondom hogy most nincs kedvem N
2022. júl. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A fejfájás már elcsépelt, de már viccnek sem jó!

Voltál nőgyógyásznál. Volt egy beavatkozás, amiből lehet hogy még kapnod kell néhányat! Egy ilyen után 2 hétig nem szexelhetsz vagy több hétig!

2022. júl. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Legyél korrekt és mond ki az igazat!
2022. júl. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

1. Akkor megint megvádolna hogy csalom.


2.kifogás kéne

3. Nem most, nekem állandóan nincs kedvem vele. Es mivel régóta nem voltam vele, ezért is hiszi azt, hogy biztos én is már kaparom a falat a szexhiánytol. Hogy biztos akarom nedvesedem hianyzik. (Ami igy is van, csak épp vele nem hiányzik..)

Úgyis szakítani fogunk.


Az az egy érdekelne csak hogy ne gondoljon már engem se frigidnek se megcsalosnak

2022. júl. 30. 10:49
 7/14 A kérdező kommentje:

Semmiféle betegség nem jo, azonnali vádolást vonna maga utan.

Ha elmondanám az igazat akkor az egész kapcsolatot visszatekintve más szemmel nézné. Sőt el se hinné hogy nekem ő ne lenne jo.

2022. júl. 30. 10:51
 8/14 anonim ***** válasza:
ha úgyis szarrá csalod, nem mindegy? az ilyenek nem lépnek ki még évekig, mert kényelmes
2022. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Még ott tartok hogy a kifogásaim a nem érek rá, nem tudok menni, nem tudom fogadni, nem leszek otthon.

Csak mar kezd betelni a pohár nála.

2022. júl. 30. 10:54
 10/14 A kérdező kommentje:

8. Nem csalom, le akarnám zárni az egészet. Nem is az érdekli igazán hogy kapcsolatot nem akarok(ugy gondolja fel tudjuk építeni újra, ebben is akaratos, de nem építjük, szoval úgyis vége lesz, vagy van)hanem az érdekli igazán hogy de szexet aem akarok??

És itt kezdődnek a gondok

2022. júl. 30. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!