Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha van egy ilyen kis pocakom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy ilyen kis pocakom, az egy nőnek sokat számít?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok, kb. ilyet kell elképzelni, a bal oldali:

[link]


Álló helyzetben nem is domborodik ki a mellem vonalától, talán még ennyire sem, mint a képen, szerintem nagyjából rendben is van. Viszont kidomborodik a háromszorosára ülve vagy fekvőtámaszban, vagy szexben felül misszionárius pózban, borzasztóan lelóg, szerintem nagyon rosszul néz ki olyankor. Minden túlzás nélkül, mintha 5 hónapos terhes lennék. De álló helyzetben teljesen rendben van szerintem. De egy szálkásabb alkat lehajolva is rendben van, én nem.


Igazából van valamennyi edzettségem, ha egy kicsit jobban odafigyelnék, nem lenne olyan hatalmas munka lapos hasat csinálni, távol állok a kövér embertől, de nem tudom, hogy problémázzak-e ezen és igyekezzek-e ledolgozni, vagy ne aggódjak rajta, simán elfogadhatom az ilyet.


Ez mennyire zavaró egy nőnek, mennyit von le a szexisségből?



2022. júl. 28. 21:34
A kérdező szavazást indított:
Egyáltalán nem számít, ha már odáig eljutottál egy nővel, nem ezzel fog foglalkozni, talán neki is van saját ilyen aggodalma
Persze, hogy számít. Mit gondolsz, miért szexi a lapos kockahas?
25 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Nekem tetszik, ha egy pasinak van egy kis hasa.

(Nem kérek privátot.)

2022. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Én mindig úgy gondoltam egy férfira kell egy kis has. Még ennél kicsit nagyobb is az én ízlésem szerint :D
2022. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én máshonnan indulnék neki ennek a kérdésnek. Ez pedig a te önbizalmad.

Ha elégedett vagy magaddal így, akkor az a kisugárzásodon és az önbizalmadon is látszik/érződik, és ezek szerintem kb milliószor fontosabbak egy kis zsírnál a hasadon.

Viszont azt írod, tudnál rajta dolgozni (ha akarnál) és igazából zavar is... Szóval szerintem, dolgozd le. És ne azért mert egy random nő ezt írta neked gyk-n, hanem azért hogy elégedett lehess magaddal.


Összegezve, és válaszolva a kérdésre: engem pont nem zavarna ez a kis pocak, ha azt látom/érzem hogy téged sem zavar. :)

2022. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik nő sportőrült és kizárólag a kockahasra gerjed azt zavarni fogja, de a nők 95%-át egy kis pocak meg nem. A bal oldali képen a fickónak átlagos testalkata van, de olyan képet vág a fotózáson mint aki most készül elsírni magát mert elvették a homokozólapátját (az meg nem túl férfias).
2022. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Hogy kiszálkásította magát, nem semmi.
2022. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nyilván nem kell százplusz kilónak lenni, de normális, egészséges és szexi embernek ülőhelyzetben van némi hasa, és van egy 15-20% testzsírja. Ennyi. Mondhatjuk úgy is, "vízilabdás forma". Az, hogy egyesek szembemennek a normalitással, mert fejükbe vettek valami testépítői-atlétikai-szálkásítási flúgot, az egy másik kérdés... Izmod viszont legyen meg. Az borzasztó, amikor valaki vállatlan és cingár végtagokhoz hasasodik.
2022. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!