Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik megcsalják a másikat és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megcsalják a másikat és nincs lelkifurdalásuk, nekik milyen érzelemviláguk van?

Figyelt kérdés

Pl. itt is volt aki írta hogy szerelő sráccal dugott friss hazasként míg a férje távol volt stb. Nyilván egy része kamu, de tuti van azért ilyen.

Na ők pl. hogy néznek tükörbe? Pszichopaták, és nincsenek érzéseik? Én eléggé tudok agyalni azon amit nem bírok felfogni, mert nem bírom magam beleképzelni az adott emberbe, hogy ezt mégis hogy. Szal jöhet a véleménye az ilyen tagoknak.


2022. júl. 29. 16:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Imádok szerelmesnek lenni, ezt kapom az új kapcsolatoktól. Leggyakrabban elfogadják, hogy nem tudok, nem akarok mindent borítani, ők is férjnél vannak, stabil, tartós kapcsolatban. Amíg együtt vagyunk, az a pár óra feltölt mindkettőnket. Ezek mind sok évig tartó dolgok, volt már 3 ilyen, mindegyik visszavár, azt mondták. Mindegyikben találok olyat, ami a másikban nincs, vagy nem olyan. Én szerencsésnek érzem magam. Szégyellnem is kéne? Talán majd a legközelebbi életemben talán találok olyat, aki mindenben tökéletes nekem, és én is neki.
2022. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

11: De akkor mi értelme a kapcsolatnak amiben vagy, meg amiben ők vannak? :D

Ez nem hazugságban élés/ kikúrt felszínes? Őszintén. Ettől nem biztos minden téren rossz ember vagy, lehet ha egy haverom lennék bírnálak, van ilyen spanom mint te. De viszont szerintem sokkal jobb élet, mikor megtalálod a társad, és nem unsz rá sosem. Viszont ha mondjuk a te párod, meg akiket dugsz azoknak a párjai nem mennek félre, akkor azért nincs ennek a dolognak kicsit átbaszás jellege? :D Mondjuk az is megér egy misét, aki nem érzi meg ha a párja félremegy. Az is faszául rá lehet hangolódva a másikra. Hát nah. Szomorú egy hazug felszínes kamu világban élünk.

2022. júl. 30. 15:52
 13/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, én azt gondolom, hogy nem volt szerencsém, nem találtam rá a számomra tökéletes társra. Jót mosolyogtam azon, hogy "nem biztos, hogy minden téren rossz ember vagyok".

Te viszont nagyon naív vagy. A külső kapcsolat rendkívül elterjedt, sokkal több van, mint gondolnád. Azt mondom, hogy a házasságok kétharmadában volt, vagy van félrelépés, és messze nem mindegyik házasság sínyli meg, sőt, ha kiderül, akkor is leggyakrabban helyreáll a béke, nem szakítanak. A világunk valóban sokszor felszínes, egyetértünk.

2022. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy törekszünk arra, hogy a legtöbbet hozzuk ki a kapcsolatunkból (is), de létezik a bölcs belenyugvás is, amikor elfogadjuk azt, aminél jobbat csak aránytalan erőfeszítés árán tudnánk megkapni, de talán éppen abba fáradnánk bele. Nemcsak a párkapcsolatra igaz, amit gondolok, hanem mindenre. A világ nem fekete-fehér, hanem árnyalatokkal teli, és a ragyogóan fehér egyúttal roppant kényas is - mint ahogyan a fekete zongoralakkon is minden porszem világít.
2022. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ment a pozitív, érthető így már az álláspontod, még ha én szeretnék is egy tiszta kapcsolatot :D Sok boldogságot kivánok neked is, ettöl fuggetlenül.
2022. júl. 30. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!