Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik megcsalják a másikat és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megcsalják a másikat és nincs lelkifurdalásuk, nekik milyen érzelemviláguk van?

Figyelt kérdés

Pl. itt is volt aki írta hogy szerelő sráccal dugott friss hazasként míg a férje távol volt stb. Nyilván egy része kamu, de tuti van azért ilyen.

Na ők pl. hogy néznek tükörbe? Pszichopaták, és nincsenek érzéseik? Én eléggé tudok agyalni azon amit nem bírok felfogni, mert nem bírom magam beleképzelni az adott emberbe, hogy ezt mégis hogy. Szal jöhet a véleménye az ilyen tagoknak.


2022. júl. 29. 16:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem pszichopaták, egyik sem baltás gyilkos. Van amikor van lelkifurid, de a vágy erősebb, illetve a félrelépések nem véletlenül történnek. Nagyon sokszor egy érzelmileg elhidegült, szexuálisan kiürült kapcsolat van mögötte.
2022. júl. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jah, de mikor pl. friss házasok szétmennek emiatt.. bakker azok miért házasodtak össze akkor? Most oké hogy 40 év alatt megunják egymást de pár éves kapcsolatok aztán házasság aztán szinte rögtön válás. És több ilyet is látok. Ennyire ostoba az emberek többsége?
2022. júl. 29. 16:57
 3/15 A kérdező kommentje:
Bár am lehet hanyagolni kellene ezt a kérdést innentől, mert pont a legnagyobb gerinctelen emberek szoktak a legagresszívabban kiállni a jellemtelenségük mellett :D Szóval nagy flame war lehet ebből. Szóval bocsánat mindenkitől aki nem szereti a párját, és ahhoz túl gerinctelen hogy kilépjen a kapcsolatból és új életet kezdjen, hogy megsértettem. :D szent a béke remélem.
2022. júl. 29. 16:58
 4/15 A kérdező kommentje:
1-es: a pszichopata am nem feltétlen baltás gyilkos. Simán csak nincs benne empátia, meg érzések mások iránt :)
2022. júl. 29. 17:00
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező te ezt nem értheted,magas ez neked mint kacsának a gólyafészek,ne eroltesd az agyad....
2022. júl. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
#4 az a szociopata, de elég nagy hiba lenne azt gondolni hogy akik félrelépnek azoknak lenne bármilyen pszichés problémája. Egyszerűen csak rosszul választottak, vagy hagyják kihűlni a kapcsolatukat, vagy eleve csapongó típusúak voltak (ők is rosszul választottak, mert egyszerűbb lenne eleve nyitott kapcsolattal kezdeni).
2022. júl. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

5: Nem magas, egyszerűen csak ha szereti egymást 2 ember, akkor nem másra vágynak, és nem tudnak magukkal elszámolni ha átverik a párjukat a háta mögött. Persze megint más ha nem szeretik... De akkor mi a péniszért vannak együtt?

Ja, hogy komformista gyáva alakok. Az más.

2022. júl. 29. 18:47
 8/15 A kérdező kommentje:
5: Egyébként meg, nemtudtam hogy már az egy magasabb szintű dolog, ha valaki csalja a másikat. Azt hittem az mindennek az alja, de vágom. Tehát rosszul fogalmaztál. Max nem tudok azonosulni vele és nem értem, de azt hogy "magas", azt a kifejezést olyan dolgokra használjuk, ami amúgy jó dolog lenne vágni, csak hülye az ember hozzá :)
2022. júl. 29. 18:50
 9/15 A kérdező kommentje:
6: akkor miért nem szakítanak a párjukkal?
2022. júl. 30. 10:27
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert minden ősszeköti őket ,közös hitelek, gyerekek,stb nem egyszerű...
2022. júl. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!