Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Adjátok tanácsot hogy legyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjátok tanácsot hogy legyek jobb a szopasban. A pasik élvezik ha szopás közben a nő nyalja a fenék lyukat esetleg be is dugja az ujját? Ha a zacsit szopja?

Figyelt kérdés
Ha úgy csinálom hogy verem a farkát és közben szopom a golyót?
2022. júl. 28. 09:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

#1

Simán nő. Azért ez nem olyan nagy dolog. Én is gondoltam néhány durvább kérdésnél hogy na jó ez tuti kamu, viszont nemrég találtam egy szubmisszív lányt aki egyszerűen hihetetlen bevállalós, bármit megtesz nekem, akármilyen vad fantáziát. Megdugom a száját mindenféle pózban, övvel fojtogatom közben akár, herémet végigszopkodja, kinyalja a fenekem, lekötözöm, akármilyen keményen szétdugom(análba is) és közben légzéskontroll, hajhúzás, fenekelés, minden.

Tényleg léteznek ilyen ri.bancok

2022. júl. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ja és a slusszpoén hogy ezek után azt írta hogy mennyire jó vagyok az ágyban. Szóval mégcsak nem is az hogy valami érzelmi roncs aki nem mer ellentmondani nekem vagy ilyesmi, hanem konkrétan élvezi is ezt
2022. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

11. Igen nő vagyok és épp ilyen amit leírtál.

Nem értem miért kell egyből arra gondolni hogy egy kamus pasi tehet csak fel ilyen kérdést.

2022. júl. 28. 11:48
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

A popsinyalast én vegyítem farokveressel,ujjazással szopással.Ezeket változatosan csinálvaprobáld ki.Szerintem élvezni fogja!

23l

2022. júl. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az ujjazás kivételével a többit szeretik a férfiak.
2022. júl. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szopas az szopas. nincs rapi, nincs kezzel veres. szaj+nyelv. Ennyi.
2022. júl. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!