Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Adjátok tanácsot hogy legyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjátok tanácsot hogy legyek jobb a szopasban. A pasik élvezik ha szopás közben a nő nyalja a fenék lyukat esetleg be is dugja az ujját? Ha a zacsit szopja?

Figyelt kérdés
Ha úgy csinálom hogy verem a farkát és közben szopom a golyót?
2022. júl. 28. 09:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Hogy te sem vagy nő az hótziher!
2022. júl. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Ez nem jó irány. A fenekéhez ne nyúlj, és inkább a golyóit simogasd, miközben cerkát szopkodod bő nyállal és mélyen. És érezze a férfi, hogy szereted őt és nem unottan csinálod.
2022. júl. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Legyen hangos, legyen mély, legyenek igéző felpillantó tekintetek, és azt lehessen érezni, hogy ez neked jobb, mint neki. A technika meg a többi már csak másodlagos. Az anál részt meg van aki élvezi, van aki meg nem, ezt kérdezd meg előtte.
2022. júl. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
Ezt én is imádom,ha a golyókat valaki szopogatja közben pedig a farkam veri. De ez is mind oly sok minden más, egyén függő. Érdemes ezt megbeszélni, van akinek sajnos érzékenyek a heréi. Viszont a popsi nyalás ha nekem csinálják nem vonze,igaz nem próbáltam még milyen lehet. Az sincs kizárva hogy tetszene. Így voltam a prosztata masszázs esetében is, aztán egyszer egy remek hölgy rávett,olyan szinten jól csinálta hogy én még ilyen orgazmust nem éltem át az tuti,nem is tudtam hogy ez létezhet. Egy a lényeg beszéljétek meg kinek mi fér bele mi az amit élvez ész most amit nem,mennyire nyitott az illető, hölgy vagy férfi. Kényszer semmi esetben se legyen.
2022. júl. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Az a jó, ha jó sok a nyál. Jól cuppogjon a szádban a farok. Néha szopod, néha véred, néha is is. Néha változtass pózt, ne csak egy pózban. A kezedet is cserelheted rajta. Néha engedd jó melyre is, egészen a torkodig. Ennyi a nagy titok. Aztán már csak annyi h legyen benne dinamika meg beleeles.
2022. júl. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Csinálj mindent és nézd meg hogy hogy reagál. Nekem pl nagyon jó lenne ujjazás is szopás mellett.
2022. júl. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Nekem anno az excsajom mindig szopta a heréket is, jobban mondva csak bekapta oket és nyalogatta, nagyon imádtam. Viszont a vége felé néha néha elkalandozott a nyelve és a herék és az anusz kozotti részt is nyalogatta. Hát bevallom nagyon élveztem. Soha nem volt a fenekemmel játszva, de néha már titkon arra vágytam, hogy bele is nyalhatna kicsit. Szerintem egy probát megér. Max azt mondja, hogy nem.
2022. júl. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

Minden pasi mást szeret. Az én párom az elején mondta. Próbálkoztam mindenfelével és mindről mondta, mennyire tetszik neki.

Ami pl nem jön be ha végignyalom az álló péniszt, de ha a zacskókkal játszom kézzel vagy óvatosan harapdálom azt imádja. Szintén imádja a makk körülnyalását. Illetve ha váltogatom a szajbavevés mélységét és intenzitását pár percenként. Vagy ha egyszerre nyaldosom és fogdosom a golyóit.

De ez totál emberfüggő, ezek csak példák

2022. júl. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Tanulj meg száj és kéztechnikázni az helyett, hogy búzának kezeled...


Nagyon sok féle módon lehet a szájjal, kézzel játszani a szerszámon. A péniszen is vannak érzékeny erogén pontok - fedezd fel a párod (vagy partnered). 🙃


Ne akard a férfiasságukat megrontani, csakmert béna vagy.

2022. júl. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Jól hangzik
2022. júl. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!