Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent, ha ezt csinálta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha ezt csinálta velem az ágyban?

Figyelt kérdés

Egy férfinél mit jelent, ha belenyal vagy kinyalja egy nő popsiját, főleg úgy ha még friss a dolog köztünk? Egyáltalán mikor vagy milyen esetben csinál ilyet valaki?

Aki szereti ezt csinálni vagy felizgatja, az mindenkivel csinálja vagy csak akihez nagyon vonzódik? Ez azt jelenti, hogy tetszem is neki és ízlik ott lent?


Írhat mindenki a saját tapasztalatáról is, ha szereti ezt a szexben, hogy mikor milyen esetekben és miért csinálja ezt.



2022. júl. 23. 14:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon vonzódik hozzád.
2022. júl. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Része az izgatásnak.

Egy érettebb férfi nem problémázik, hanem csinalja ami működik.

Ebből nem lehet az érzelmeire következtetni.

2022. júl. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

En pl imadom

Ot ez izgatja

2022. júl. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Mert szeretem csinálni, persze csak a frissen mosott popsit.
2022. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Az ánusz is rendelkezik idegvégződésekkel, imgerelhető erogén zóna, ferfinál és nőnél is. Férfiak inkább azért ijednek meg tőle, mert kellemes de egyből bv..snak tartják (na nem mind, az értelmesebbje képben van), nők meg azért szeretnek feszengenek ezen, mert egyből befeszülnek, hogy az nem tiszta, nem arra van, stb. De punci nyálaskor csak 1-2 centit kell lejjebb nyalni és már a popsilyukat csikalndozza a nyelvem hegye. Hülye lennék kihagyni.
2022. júl. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor ez egy átlag dolog.. nem is vagyok különleges neki.
2022. júl. 23. 14:38
 7/17 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

Attól még, hogy többen csinálják, illetve van aki szereti csinálni és aki ilyen, valószínűleg több embernek csinálja/ná... még lehetsz különleges.


Az, hogy különleges vagy-e számára szerintem nem az dönti el, hogy nyalja-e a segged vagy sem:D

2022. júl. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%
Szép a csaj,szép a lyuka,ott volt előttem,nem vol sem kakis sem büdi úgyhogy miértne?
2022. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
7. Én sem általánosságban értettem a különlegeset, hanem szexualis teren inkább
2022. júl. 23. 15:13
 10/17 Lazy Lover ***** válasza:
72%
Azt hogy odáig van érted
2022. júl. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!