Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csináltatok már olyat hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltatok már olyat hogy valami kamut mondtatok a főnöknek hogy nem mentek ma dolgozni, azért mert az 1 hete nem látott párotokkal inkább egész nap szexeltetek, ölelkeztetek, fetrengtetek az ágyban?

Figyelt kérdés

2021. dec. 20. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem, de olyat igen, hogy a kollégáknak kamuztam valamit, hogy inkább ellógjak a főnökömmel szexelni, és ne tudják meg.
2021. dec. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
Volt már olyan, hogy ő épp szabjon volt és valamit ki kellett találnom rá, hogy vele tudjak lenni.
2021. dec. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Simán, mindigis sz*rtam a melóba. Szex nélkül is sokszor kamuztam. Még az is jobb, ha kimegyek napozni a strandra. Csak akkor vigyázni kell, hogy ne posztoljam sehol. Munkából úgyse fogsz meggazdagodni.
2021. dec. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Nekem volt ilyen bár nem szándékosan. Úgy volt hogy egyetemi beadandót írok, de barátnőmre nagyon rájött az egész napos szexmánia, így nem írtam meg a beadandót és megbuktam😆
2021. dec. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

Végigszexeltük az estét és nem bírtam felkelni.. beteget jelentettem olyan volt :)

Olyan is volt hogy, fel is mondtam próba idő alatt mert 3 hete dolgoztam a hét minden napján és a 20 vagy 21-napon ami vasárnapra esett felhívtam őket hogy felejtsenek el, persze előtte végigszekszeltük a szombat éjszakát, és mennem kelett volna reggel 6-ra szintén nem bírtam felkelni, és elgondolkoztam az ágyban hogy mi a f@szért keltenek ki a nő mellől már 3. hete az ágyból, hát majd azt a f@szt.... Volt is ugatás. Nehogymár a főnök x5-el jár én meg a hétvégén keljek ki a nő melől vasárnap hajtani neki a pénzt az anyuk pcsáját!

2021. dec. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de olyan volt, hogy orvosi időpontra hivatkozva hamarabb mentem el munkából, mert akivel összejárogatok, az a nagy távolság és egyéb dolgok miatt akkor tudta megoldani, hogy találkozzunk.
2021. dec. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!