Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem elégít ki a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elégít ki a barátnőm?

Figyelt kérdés
Fiatalok vagyunk eléggé mindketten.Orál már van,de általában én szoktam csak adni és ő nekem nem☹️ kb minden talin adom neki,de ő szinte soha...kicsit félénk is azt tudom,de mi lehet az oka?

2022. júl. 27. 23:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyszeruen mond meg neki, hogy nagyon szeretnéd hogy kinyaljon. Vagy elég csak néha szo nélkul ledobni a textilt, széttenni a lábad mélyen ránézni és oda kéne hogy menjen. Ha nem megy maga, akkor mond neki, hogy vágysz rá hogy kinyaljon, mert úgy szereted ahogy csinálja.
2022. júl. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 youngboy26 ***** válasza:

Gyerekek!!!!


Lelki, erről hallottatok róla???


Kérdező, mert gyors vagy, nagyon előre szaladtál a párkapcsolat lépcsőjén

2022. júl. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
1 vagyok, bocsi, osszekevertem a nemeket a kérdésben. De nem változtat semmit. Egyszeruen mond meg neki, hogy neked ez nagyon jol esik, ahogy csinálja. Kérdezd meg hogy van neki valami baja, vagy mit gondol rola, mert ugy érzed nem nagyon van hozzá kotodése valahogy.
2022. júl. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom de akkor minek baràtnő? Szakitanék ilyennel..
2022. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!