Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tippek, trükkök férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek, trükkök férfiak orális kényeztetéséhez?

Figyelt kérdés
2022. júl. 25. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Odafigyelsz maximálisan a partnered visszajelzéseire, ésszel, fokozatosan gyorsítod a tempót és ne fogazz 😂
2022. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, csak lássa hogy élvezed, amit csinálsz vele.
2022. júl. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valaki szereti a harapdálást is ez egyéni, kérdezd meg, ő szereti-e.
2022. júl. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Ne csak a száddal csináld. Közben masszírozd néha az ujjaiddal, kezeddel, simogasd finoman az arcodat vele, a makkal a homlokodat, nyalogasd, szopogasd stb.
2022. júl. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden férfi mást szeret... az aktuális partnerem a kényszerszopatást szereti...
2022. júl. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer poénból takarítás közben pasim incselkedett velem én pedig a porszívó csövét odanyomtam a f*rkához, majd rájött hogy ez nem is olyan rossz érzés, mondom csináljam tovább elkezdi igen, és elkezdtem neki szivatni tovább végül hatalmasat élvezett tőle de szerencsére azt is leszivattam róla az utolsó cseppig. Marandandó élmény lett mindkettőnknek azóta párszor alkalmaztuk már :)
2022. júl. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6:

Hála Neked, porszívó zúgástól hangos ma az ország! 😂

2022. júl. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Be kell kapni. Szívesen!
2022. júl. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még a nyelvemmel is szoktam játszani pluszban, eddig minden fiú élvezte akinek csináltam. Persze figyeltem is hogy jól is essen nekik.
2022. aug. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!