Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek vonzódhat hozzám?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vonzódhat hozzám?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú haverom lakásán buli volt és értem később jöttek, fennmaradtam vele addig a szobájában, mondta hogy nyugodtan ráülhetek az ágyára. Amúgy ő nekem nagyon bejön és mondta hogy látja hogy nagyon tágak a pupilláim, aztán mosolyogva mondta hogy akkor szokott így kitágulni mikor olyanra nézünk akit szeretünk. Utána közelebb hajolt hozzám mondván hogy a szemem színét nézi, de láttam hogy lent áll neki. Utána egyik este hazakísért, elbúcsúzásnál elkezdtünk smárolni, lent megfogtam neki, és teljesen oldalra állt neki olyan kemény volt.

Ami fura az egészben hogy közben megtudtam hogy van egy barátnője és amellett csinálta ezeket. Így nem tudom belőni, hogy valójában hogy is áll hozzám :/

19/L



2022. júl. 22. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első bekezdesed után már rá is akartam vágni hogy persze, de sajnálattal olvastam a második bekezdést. Így valószínűleg csak skalpot gyűjt, de lehet h még azt sem csak az újdonság varázsa és az izgalom tetszik neki.
2022. júl. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebből csakis jó dolgok származhatnak. Valószínűleg vonzódik hozzád, de van barátnője és megcsalta veled. Ha esetleg el is hagyná érted a barátnőjét, csak idő kérdése és téged is megcsalna a g*cibe.
2022. júl. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem leginkább csak megdugna.
2022. júl. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak a szex kell neki. Ha neked ez elég, menj bele, ha nem akkor hagyd a fenébe.
2022. júl. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na és azóta mi van a sztorival?
2022. júl. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!