Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzódhat hozzám?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódhat hozzám?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó fiú barátom. Szerettem vele lenni, mert őshintén érdeklődött felőlem, mindig kérdezett a velem kapcsolatos dolgokban. Nagyon jól megértettük egymást, többször mondott nekem olyan igazi szívmelengető bókot. Sajnos az utóbbi időben összevesztünk, és ami volt, abból már semmi nincs. Ő volt az aki eljátszotta a bizalmam, először nem fogadtam el a bocsánatkérést, de aztán már hajlottam volna rá, akkor már ő nem foglalkozott vele. Én el is fogadtam volna hogy már nem akar újr beszélni, viazont ha valahol meglát tovabbra is néz. A barátnőimmel voltunk egy színházi rendezvényen, ahol ők is és 3x is rajtakaptam azon hogy vizslat a tekintetével. Néha még el is mosolyodik. Ha nem akar semmit, nem értem, hogy minek néz. Amikor elmentem mellette, akkor is utánam fordult, de az utca másik végéről is láttam már hogy néz ahogy haladok el. Minek néz? Hát ő nem akart nyitni felém utólag.



19/L



2020. szept. 21. 00:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, engedd el. Amíg nem kezdeményez addig úgyis egy helyben topogsz. Egykor barátok voltatok, miért ne nézhetne meg?
2020. szept. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meglehet
2020. szept. 21. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!