Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hagyjam hogy ő kezdeményezzen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam hogy ő kezdeményezzen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már vagy 1 éve mindig én kezdeményezek a szexnél és kezdek belefáradni.. párom mindig belemegy de fingom sincs akarja e.. ha megkérdezem szeretne e szexelni annyit mond rá ,,Biztos”

Várjam meg szerintetek hogy ő kezdeményezzen? Hiába vagyunk együtt 4 éve megfogom unni ezt és szakítok.. együttlétünk is unalmas.. tengericsillagpóz és ennyi…

Várjak szerintetek??

22/f



2022. júl. 22. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

A "biztos" azt jelenti, hogy egyáltalán nem kíván, de nem akar veszekedni, meg magyarázkodni, és ezzel hamarabb túl van rajta.

Sokáig fogsz várni.

2022. júl. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
F@sza
2022. júl. 22. 14:17
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem elég egyértelmű. Hihetetlen hogy valakinek aki ennyire buta hogy ezt nem vágja le, barátnője legyen.
2022. júl. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Koronavírustól nagyon fél?


2020. év folyamán hogyan éltétek túl a kijárási korlátozást? A "maradj otthon" szlogenére emlékeztek még?


Milyen érzés volt szorosan összezárva együttélni? Történt esetleg valami, ami zavarhatta az intim együttlétekben?

2022. júl. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
#3 Na mert a lány, aki még annyit sem képes mondani a párjának akivel 4 éve együtt van, hogy nincs kedve szexelni, aztán sokkal okosabb igaz? Itt mindkét fél már réges rég elrontotta a kapcsolatot, az alapvető bizalom sincs meg a másik felé. Ezt jobb mielőbb tisztázni, aztán szakítani, mert csak szenvedés az egész mindenkinek
2022. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Izé... haver egy év együttlét után még mindig nem tudod olvasni a csajod jeleit? Na látod itt van a prücök köztetek, ti piszkosul nem passzoltok össze. Mi a francért vagytok még együtt ha ennyire különböző hullámhosszon rezonáltok?
2022. júl. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szed fogamzásgálót? Nálam az váltott ki ilyet
2022. júl. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7

Igaz.

Egy idő után (fokozatosan) nekem is csökkent a libidóm a tablettától.

Egy idő után már azt éreztem, hogy mennyi minden másra lehetne használni az időt, erre a pasim szexelni akar.

Abbahagytam, 3 hónap alatt rendbe jött.

2022. júl. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen nem értem, hogy mi bajod van? Együtt vagy egy lánnyal aki bármikor, ha akarod aládfekszik. Téged ugyanakkor nem nyaggat a kivánságaival. Arany életed van!!!! Mi lenne ha te vinnél bele egy kis változatosságot, ha annyira hiányolod? Most csináljuk igy, most amugy, te is probálkozhatsz, föleg ha ilyen engedelmes a partnered. ÁLOMNÖ!!!! csak megfelelöen kellene kezelned!
2022. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

7

Igen szed😟

2022. júl. 22. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!