Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexualitásban erős gátlásokka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexualitásban erős gátlásokkal mit lehet kezdeni? 24/N

Figyelt kérdés

Két nagy problémám van. Az egyik az, hogy a nemi szervem olyan, amit "salátapunci"-ként szokás emlegetni, tehát több centire kilógó nagyajkaim vannak, és hiába gondolom azt, hogy jó lenne, ha egy pasi orálisan is kényeztetne, mégis valami ellenkezik bennem ez ellen, mert csúnyának tartom magam ott.


A másik probléma, hogy szex közben én általában igényelném a vadabb dolgokat is, pl. kutyapózban kemény szex, fenekelés, de ezt nem tudom, hogyan hozzam fel egy kapcsolatban. Eddig mindkét párom nagyon gyengéd, odafigyelő volt, így nekik ezt nem igazán akartam említeni.


Egyéjszakásba eddig még nem mentem bele soha, csak 2 tartós párkapcsolatom volt összesen 16 éves korom óta, vagyis 8 év alatt. A környezetemben a legtöbb velem egyidős nő már kb. 10 pasinál tart, így tapasztalatnak érzem magam hozzájuk képest.


Érdemes lenne ezek miatt felkeresni egy szexuálpszichológust?



2022. júl. 21. 17:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig ezt a pasik is jónak gondolják, van mivel játszani odalent.

De amúgy se legyél gátlásos emiatt. Nem puncikkal ismerkedünk, hanem nőkkel.

2022. júl. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 DanielC ***** válasza:
95%
Nem kell pszichológus, mivel egyik se problema. Mindeki szereti a salata puncit is. Ezen nem mulik. Es sok nö szereti a vadabb sexet. Csak emlitsd meg nyugodtan, hogy mehet erösebben is. Ez minden.
2022. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tapasztalt domináns Férfi vagyok, nem félek hozzád nyúlni ha az a vágyad. Keményen, vadul meg kapnád amire vágysz.
2022. júl. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!