Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 42 eves ferfi vagyok, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42 eves ferfi vagyok, nem szeretnem megcsalni a felesegem, de nagyon hianyzik mas, fiatal nő kozelsege. Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Fizetnek is erte, csak hogy osszebujva, akar fehernemuben, akar meztelenul csak beszelgessunk, kicsit osszebujjunj. Fura keres, vágy az ilyen?
2022. júl. 21. 08:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"Létezik olyan nő aki megjátszás nélkül szereti a szexet? Mert a barátnőm szerint csak a férfiak kényszerítik rá a nőkre, meg ez egy nyűg a nőknek. "

persze, hogy létezik. a nők nagy többsége szintén szexuális lény. a barátnőd vagy aszexuális, vagy komoly lelki problémái vannak

ha jó partner vagy, jó veled együtt lenni, odafigyelő vagy a szexben is és őszintén vonzódik hozzád, akkor egy normális, egészséges lelkű nőt szinte le sem tudsz magadról vakarni.

ne hagyd, hogy ez a szar kapcsolat elvegye a kedved egy örömökben gazdag és kiteljesítő élettől.

2022. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Na én igénylem a sexet reggel este. Ha szex nincs is, de orál, kézi játék kell. Akár mosogatás, vagy főzés közben is nekem eshet. Éjszaka, hogy külön aludjunk. Szó sem lehet róla. Ha szereted a másikat akkor kívánod és igényled a testiség minden formáját.

Te meg állítsd választás elé. Vagy változtat a dolgokon, vagy lépjen le. Ne tartsa fel a te értékes idődet.

2022. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
#22 Nagyon jó ilyen pozitív példát olvasni, hogy ilyen is van. Orál, kézi játék, mosogatás közben? Hihetetlen, hogy ennyire szerencsés férfiak is vannak. Erre az én barátnőm tudod mit mondana? Ő nem k@rva! Persze a pénzt azt szex nélkül elfogadja. Rég volt már ilyenekben részem, mintha ezek a dolgok nem is velem történtek volna. :(
2022. júl. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

#23


Hány éves vagy egyébként? És a párod?

2022. júl. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
#24 49 évesek. Szex 43-44 éves korunkban fejeződött be végérvényesen. Lehet,hogy már késő és tényleg nem kellene ezzel foglalkozni? Sokszor azt kívánom lehet jobb lenne ha ronda lennék vagy lenne valami betegségem mert akkor jobban eltudnám fogadni ezt az élethelyzetet.
2022. júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
49 évesen ezt még nem kell elfogadni így véletlenül sem. Viszont vagy marad a magány, ami mivel az ember társas lény még ez a helyzet is jobb, vagy titokban szeretőt/kurvát tartasz. Ilyen élethelyzetben már havi 1-2 alkalom is megváltás egy 30-40 éves nővel. Vagy keresel másik társat, de az nem egyszerű téma semelyik életkorban. De az biztos, hogy amikor eléred azt a kort, hogy már nem leszel képes merevedésre, akkor fogod igazán sajnálni, hogy nem dugtál azokban az években, amikor még lehetett volna.. És ez rohadtul nem önzőség ebben a helyzetben. És még csak megcsalásnak sem mondanám igazán. Azt tudod megcsalni testileg, akivel testi kapcsolatod is van. Így jelenleg egyszerű lakótársak, barátok vagytok.
2022. júl. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
#19 Nagyon szomorú volt olvasni az írásodat. Én szerintem megzakkantam volna a helyedben. Viszont nagyon is létezik olyan nő, aki szereti a szexet. 11 éve vagyok együtt a feleségemmel (majdnem ennyi ideje együtt is élünk). Nálunk pont ő az, akinek nagyobb az étvágya. Napi 1-2 az alap. Mondjuk változatosan van hozzá kedve. Van amikor csak orált ad (kérlelés nélkül), máskor szex van vagy csak petting. A napi összebújás, hetente 1-2x masszázs, randik, szerelmeskedés a mai napig vannak. Mindenki mondta az elején nekem, hogy ,,Minden csoda 3 napig tart”. Szóval ne add fel. Nyugodtan merj tenni azért, hogy jó legyen neked. Mindenkinek megvan az életben a párja, akivel kiegészítik egymást. Én ezt vallom.
2022. júl. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

#26 A cerka tökéletesen működik csak hát otthon nincs rá igény. A prostin viszont gondolkodom.

#27 Viszont a Te írásodat jó volt olvasni, hogy van ilyen pozitív példa is.Szerintem ez rendkívül ritka mert nagyon sok sorstársam van. Sokkal fiatalabb emberek is. Így párkapcsolatban viszont nem tudok senkit keresni max mint fent említettem prostit.

2022. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
#28 Nem vagyok a megcsalás híve, de van, amikor nincs más lehetőség. Nekem is volt korábban ilyen kapcsolatom. Szerencsére nagyon egymásra találtunk és egysznek az igényeink. Ő volt az a nő az életemben, aki a legnagyobb vágyamat teljesítette, pedig nem erőltettem. Így esett meg, hogy vele és két másik nővel tölthettem egy egész hétvégét. Szóval azért nálunk is volt ilyen kis ,,kilengés”. Ha nem tette volna meg is imàdnám. Így viszont egy csodálatos emlékem lett vele.
2022. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!