Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 42 eves ferfi vagyok, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42 eves ferfi vagyok, nem szeretnem megcsalni a felesegem, de nagyon hianyzik mas, fiatal nő kozelsege. Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Fizetnek is erte, csak hogy osszebujva, akar fehernemuben, akar meztelenul csak beszelgessunk, kicsit osszebujjunj. Fura keres, vágy az ilyen?
2022. júl. 21. 08:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért a tények teljes ismerete nélkül ne ítéljük már el a kérdezőt. Én gyakorlatilag 2017 óta nem is érhetek hozzá a páromhoz mert neki nincs a szexhez kedve. Nekem is jól esne egy kis dicséret ,simogatás és azt is elfelejtettem, hogy milyen egy nő közelsége. Párommal nagyon jó harmonikus kapcsolatban élünk mínusz szex és intimitás. Ezt nem lehet mert neki nincs ehhez kedve és nem is ígéri, hogy valaha is lesz hozzá kedve. A simogatásokból pedig szex alakulhat ki ezért ezt nem lehet. Mindezt úgy, hogy kimondottan igényes vagyok a testemre, a ruháimra, az ápoltságomra. Nem csaltam meg a páromat idáig , a lelkiismeretem tiszta. Viszont két éve chateltem illetve egyszer találkoztam is egy nővel aki végre mint férfit legalább szavakban elismert. Nem csaltam meg a párom mert nem vitt rá a lelkiismeret. Viszont szerzetesként cölibátusban élem az életem. Így pedig azért nem túl örömteli. Próbálom másban megtalálni az örömömet de így sem könnyű.
2022. júl. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Hozzá teszem még: Egy haverom mesélte, hogy milyen jó volt amikor a párja megmasszírozta a hátát. Na ez nekem a sci-fi. Persze ez fordítva is igaz én sem masszírozhatok mert a kedves párom még hátsó szándékot feltételezne.

A 11 -es voltam)

2022. júl. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
70%
De mitől alakult ez ki 11-es? Én megbolondulnék ha nem érhetnék páromhoz, sőt igénylem is nőként. Nemcsak a szex a lényeg. De én éjszaka is tolom hozzá a seggem, hogy öleljen meg. Mindig úgy helyezkedem, hogy minél jobban érezzem közel magamhoz.
2022. júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

"Azért a tények teljes ismerete nélkül ne ítéljük már el a kérdezőt."

Én sehogy sem ítélem el, sőt teljesen megértem olyan szempontból, hogy nekem sem monogám az agyam, baromira nem, és időnként nagyon erősen kívánom a másfélét, egy teljesen jól működő kapcsolatban is (ettől még eszem ágában sem lenne megcsalni).

Nekem leginkább fantáziák nyújtják a segítséget, illetve semleges hétköznapi helyzetek, pl. szimplán csak beszélgetsz, együtt dolgozol, stb. egy számodra vonzó illetővel, szóval semmiféle határt nem lépsz át, de közben fejben hagyod szárnyalni a fantáziádat.

2022. júl. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
#13 Bárcsak tudnám. Pontosan 5 évig amíg nem laktunk együtt fantasztikusan működött a szex. Nagyon vártuk a találkozásokat el sem tudom mondani milyen jó volt. Aztán vettem egy nagyon szép lakást és rövidesen hozzám költözött a párom. Innentől vége. Még fél évig kb. az új lakásban is szeretkeztünk és vége. Először mondta a párom hogy külön hálószobában szeretne aludni. Oké más az éjszakai ritmusunk , teljesen rendben van. Aztán teltek múltak a hónapok és azt vettem észre mennyire nem hiányolja a kontaktust. Ezt szóvá tettem. Erre azt mondta neki elmúlt a nemi vágya. Nem érdekli a szex ő nem is masztizik és azt amúgy sem csinálta sohasem és ruhátlan sem fog mutatkozni előttem. Ez így is lett. Testileg nem változtunk, ugyanúgy nem vitázunk mint előtte sem,anyagi helyzetük is rendben. A párom nagyon féltékeny rám és állítása szerint nagyon szeret. De mégis fura, hogy főleg egy nő ennyire ne akarja ,hogy a szeretett párja hozzáérjen egy újjal is. Tudja, hogy szenvedek ettől de akkor sem lehet. Nem is vad szexet szeretnék de pl. a meztelen összebújást sem lehet. Mit beszélek én meztelent, még ruhában sem. Szóval ott lakik a lakásomban egy szép és szeretett nő aki csak kizárólag nyakig felöltözve mutatkozik. (Pl. Strandra sem mehetünk mert akkor még fürdőruhában látnám.) Aki nem engedi ,hogy hozzá érjenek. Hidd el bár csak tudnám az okát. Ez a helyzet viszont amely több mint öt éve tart engem is teljesen lerombolt. Nem tudom, hogy valaha hozzá tudnék e érni egy nőhöz annyi megalázás ért emiatt a párom részéről.
2022. júl. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

#15 majdnem leírtam, hogy az összeköltözés átmenetileg eléggé oda tud b.szni a vágynak, és az is, ha valaki új közegbe kerül - de ez a szégyellősség, elzárkózás, meg minden, amit leírtál... ultragáz.

szerintem nem szeret igazán, csak kényelmes veled. ha igazán szeretne, átérezné, mennyire nem jó ez így, és sokkal inkább rajta lenne a probléma megoldásán (bármi is okozza azt, gátlások vagy valami más). mert ez komoly probléma, és záros határidőn belül tönkre fog menni tőle vagy a párkapcsolat, vagy a te lelki egészséged.

2022. júl. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Ő szeret téged, vagy kell neki egy bocsánat, de f@sz aki eltartja? Akit szeretek annak igénylem a közelségét, hogy együtt legyünk. Egy filmet végig nézni összebújva. Vagy ha valami lelki gond, akkor elmegyek egy orvoshoz, hogy segítsen.

De a leírtak alapján ő nem tesz semmit. Csak birtokol.

2022. júl. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

#16 Ez utóbbi sajnos már megtörtént. :(

Ha elköltözne akkor biztos, hogy már nem keresnék mást. Egyszerűen nincs már bizalmam és illúzióm. Hosszú lenne leírni még eleinte a hitegetéseket. Jaj most nem de majd várj egy kicsit és milyen jó lesz. Nagyon szép fehérneműket vetett amelyeket a mai napig nem láttam rajta. Én még akkor lelkesen vásároltam az ajándékokat. Most már semmilyen illúzióm nincs. Most is küldözgeti a szívecskéket, macikákat de valahogy érzem ,hogy ez arra szolgál neki nyugalma legyen és szex szóba se kerüljön. Ezt is elérte. Mert erről szigorúan tilos otthon beszélni. A szex nálunk tabutéma. A lakásom meg mint egy szerzetesi kolostor. Igazad lehet neki ez így nagyon kényelmes. Ellakik egy szép lakásban ahol fizetnie semmit sem kell még teli a hűtő is. Ezért még dugni sem kell. A lakás legjobb részét ki is sajátította magának. Arra pedig nagyon figyel, hogy jó kondiban legyek. Tudod égő lenne az utcán egy pocakos, tréningatyás fószerrel mutatkozni. Arról meg , hogy a szex mennyire rossz és felesleges meg undorító valóságos prédikációkat tart. Ja és aki megcsalja a párját azt szerinte meg kéne kövezni mint egyes arab országokban.

2022. júl. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
73%
#18 ne aggódj, bátya. kipihened magad egy kicsit ez után a foshalmaz kapcsolat után, aztán találsz egy sokkal jobb barátnőt, és rögtön meg fogsz vigasztalódni.
2022. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
#19 Köszi! :) Viccel kívül kérdem. Létezik olyan nő aki megjátszás nélkül szereti a szexet? Mert a barátnőm szerint csak a férfiak kényszerítik rá a nőkre, meg ez egy nyűg a nőknek. A nők meg csak megjátszák magukat, hogy megtartsák a pasit. Régebbi párjaim meglátásom szerint szerették de a mostani barátnőm már elbizonytalanított.
2022. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!