Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Van olyan, aki szereti,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van olyan, aki szereti, ha elfenekeli a barátnője?

Figyelt kérdés

2022. júl. 20. 18:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem elég sokszor elfenekel a barátnőm. Egy viccnek indult annak idején, aztán rájött hogy mennyire tetszik ez nekem. Azóta már jópár dolgot kipróbáltunk a bdsmben de a fenekelés a kedvenc.

Igazi érzelmi hullámvasút. Egyrészt nagyon megalázó számomra a helyzet, meg h önként elviselem. Aztán amikor kezdődik, kifjezetten kellemes, hiszen felpezsdíti a vért, persze rögtön fel is izgulok. Úgy 10-15 csapás (paskolóval vagy pálcával) után kezdem úgymond megunni és elkezd fájni, onnantól a fájdalomra koncentrálok. Még pár ütés, és azt kívnánom lenne már vége, meg bárcsak ne lennék ilyne hülye h erre vágyom folyton.

Persze van menekülőszó de még egyszerse használtam. Egy kiadós fenekelés után mindig rájövök h most jópár napig nem akarok új fenekelést. Ilyenkor sokkal engedelmesebb vagyok, hogy elkerüljem, persze ezt a barátnőm is tudja.

A lényeg amúgy a következetesség. Ha megkér valamire és nem csinálom meg akkor 100% h fenekelés lesz, nincs mese. És van hogy az embernek nagyon nincs kedve hozzá, de attól még el kell viselni. Ilyenkor persze az agyam küzd ellene, és inkább arra kondicionál, hogy azonnal megtegyem amit a barátnőm kér, hogy elkerüljem a fenekelést.


Persze van amikor kifejezetten vágyom egy fenekelésre és direkt húzom fel a barátnőmet. Bár ennek elkerülésére az utóbbi időben már bevezettük h másfajta büntetést kapok amikor látja rajtam h tetszene a fenekelés. És egyre kreatívabb dolgokat talál(unk) ki büntetésnek...

2022. aug. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!