Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz, ha szeretem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha szeretem, hogy elfenekelnek?

Figyelt kérdés

25 éves közepesen duci lány vagyok, teljesen átlagos háttérrel. A szexuális életem is viszonylag rendben van, igaz állandó pasim most nincs.

Viszont már nagyon régóta izgat az, hogy alaposan elverjék a popómat, méghozzá fakanállal.

Talán nevetségesnek hangzik, de szinte beleborzongtam mindig is a gondolatba, hogy fakanállal fenekelnek. Egy időben magamat vertem fakanállal és volt amikor el is élveztem közben.

Aztán nemrég egy ismerkedős oldalon összeakadtam egy korombeli pasival, aki meg fenekelni szeretett. Először csak beszélgettünk, aztán találkoztunk egy apartmanban, ahol először kinyalt én leszoptam, aztán pecsenye vörösre verte egy fakanállal a popsimat. Hihetetlen módon élveztem, több orgazmusom is volt közben. Aztán megkértem rá, hogy verje rá a fenekemre. Semmihez sem fogható volt az érzékeny bőrfelületen szétkenni a spermát.

Szerintetek nagyon gáz ez a mániám, vagy másnak is vannak ilyen vágyai?



2022. jún. 17. 14:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez még az alap dolgok közé tartozik, amik nem annyira gázosak.
2022. jún. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
16%
Kár hogy dagadt vagy
2022. jún. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%
Mindenkinek vannak vadabb vagy furább vágyai. Nincs ezzel semmi gond ameddig másnak nem teszel ezzel rosszat.
2022. jún. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Szubmisszív vagy, na és? Az adód nem lesz sem több, sem kevesebb. Jogszabály nem tiltja, egészségre nem ártalmas. Welcome a BDSM világában :) Sokan hódolnak neki, ha neked és a partnerednek élvezetes akkor mi a prücök? Senkinek semmi köze hozzá rajtad és a partnereiden kívül!
2022. jún. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Kedves egészségedre, ha neked ez a vágyad éld meg minél többször. Szeretek fenekelni és még más BDSM dolgokat is.
2022. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
79%
Semennyire se gáz, ha mindkettőtöknek jó! Hasonlóan szoktam én is kikapni, pálcával 4-5 hetente. Szinte eufórikus állapotban vagyok a verés után, kiűzi belőlem a felgyülemlett feszültséget. Pár óra múlva jön az igazi szenvedés, mikor elmúlik a fenekemből a zsibbadás. Mindig megfogadom hogy soha többé, de aztán megint hívom a Tanárnőt.
2022. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Ügyes kislány vagy!

Jól teszed, hogy kiéled a vágyaid.

Sok nő kedveli ezt.

Viszon valahol rossz kislány is vagy, mert panziókban hetyegsz férfiakkal. Ezért bizony megérdemled, hogy alaposan elverjék a popsid. :)

45 F

2022. jún. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
12%
Hát hol lehet veled össze futni?
2022. jún. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
16%

Ha rossz a kaja én is elverem az asszonyt.Nem mondta még de ezekszerint élvezi?

Kezdem azt hinni hogy direkt sózza el az ételt...az istenb...meg!

2022. jún. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
11%

Ez természetes vágy!

Kedves kérdező, csak vigyázz a gyk s sikosítót használó fiúkkal!Turha a tenyérbe... Hadd szóljon

2022. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!