Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz, ha szeretem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha szeretem, hogy elfenekelnek?

Figyelt kérdés

25 éves közepesen duci lány vagyok, teljesen átlagos háttérrel. A szexuális életem is viszonylag rendben van, igaz állandó pasim most nincs.

Viszont már nagyon régóta izgat az, hogy alaposan elverjék a popómat, méghozzá fakanállal.

Talán nevetségesnek hangzik, de szinte beleborzongtam mindig is a gondolatba, hogy fakanállal fenekelnek. Egy időben magamat vertem fakanállal és volt amikor el is élveztem közben.

Aztán nemrég egy ismerkedős oldalon összeakadtam egy korombeli pasival, aki meg fenekelni szeretett. Először csak beszélgettünk, aztán találkoztunk egy apartmanban, ahol először kinyalt én leszoptam, aztán pecsenye vörösre verte egy fakanállal a popsimat. Hihetetlen módon élveztem, több orgazmusom is volt közben. Aztán megkértem rá, hogy verje rá a fenekemre. Semmihez sem fogható volt az érzékeny bőrfelületen szétkenni a spermát.

Szerintetek nagyon gáz ez a mániám, vagy másnak is vannak ilyen vágyai?



2022. jún. 17. 14:01
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
90%
Nem gáz! Nagyon nem gáz!
2022. júl. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!