Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lehet még köztünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet még köztünk 18+-os dolog?

Figyelt kérdés
Az egyik fiú haverom (én lány vagyok) már 1 éve flórtólünk egymással. Először karantén alatt kezdtük el chaten, ő kezdett el ketértelmű dolgokat írni, aztán találkoztunk, ott egy szájrapuszi elcsattant. Utána egyetemen év közben is találkozgattunk, sokszor tényleg csak barátokként programoztunk, viszont voltak olyan szólásai amelyek többre is utaltak, pl. hogy ha beragadnánk valahova, mit tennék vele, beszéd közben többször nézte az ajkaimat meg a melleimet is. A vonaton többször szájrapusziztunk. Utána volt 3-4 hónap kihagyás, újra találkoztunk. Akkor filmezés közben szájon csókoltam és mondtam hogy nagyon bejön, ő azt mondta hogy szerinte egy tök jó csaj vagyok,de mivel most lépett ki a kapcsolatából most nem akarja elkötelezni magát. Áprilisban új helyre költöztem, volt lakásavatóm, amin többen voltunk, de a buli után ő itt maradt, és egymásnak estünk, soha olyan jól nem esett még aktus mint akkor. Utána megbrszéltük hogy nem tesszük tönkre a barátságot, egyszeri alkalom volt, de elmondta hogy nagyon élvezte és egyáltalán nem bánja hogy megtörtént.Tőlem is kérdezte hogy milyen volt, elmondtam neki hogy nagyon jó, főleg a csók része tüzelt igazán fel, ő megkérdezte hogy szeretném még, mondtam hogy igen, és azt válaszolta hogy "majd megnézzük mit tehetünk😏". Ráadádul amikor erről beszélünk en már akkor is nedvesedek,neki pedig áll. Szerintetek a kövi talin még nyáron el tudnam érni hogy újra legyen valami szexuális tartalmú dolog köztünk barátokként?

2022. júl. 19. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Juj de cuki, az eleje mint valami tini love story. Ha viszont már felnőttél, akkor gondolkozz annak megfelelően is. Lehet 1-2 dugásra még jó leszel a pasinál, de ne gondold túl a dolgot. Ha komolyabban akarna tőled valamit már rég lépett volna. Felhívod szépen magadhoz, értésére adod, hogy csak ketten lesztek a lakásban, ha felmegy akkor 99% hogy meg is akar dugni.
2022. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Tini kategória.. :D
2022. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem akar velem járni, megbeszéltük hogy barátok vagyunk, szóval ebbe nem képzeltem bele többet.

Csak nem lenne e fura ha néha barátokként csinálnánk szrxuális töltetű dolgokat

2022. júl. 19. 21:39
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

#3 két felnőtt, érett ember gondolkodásába belefér hogy "csak úgy" jól érzik magukat mert szeretik a szexet és nem kerítenek neki hatalmas misztikus dolgot, meg vizionálnak hozzá gyertyafényt, oltárt a XXI. században. Egyszer már megtörtént, minden attól függ hogy kíván-e a pasi vagy inkább már régesrég másokkal dug (ebben biztos lehetsz) és te csak "közepesen" jöttél be neki.

Mivel nem vagyunk gondolatolvasók így nem tudjuk, vele kell megbeszélned. Írtam, felhívod magadhoz és elválik felmegy-e, akar-e egyáltalán valamit.

2022. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
simán lehettek barátok extrákkal
2022. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lehet belőle barátság extrákkal kapcsolat!
2022. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!