Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetett volna köztünk valamil...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetett volna köztünk valamilyen intimebb dolog?

Figyelt kérdés

Kb. 10 éve történt, általában két hetente kozmetikus hölgy arckezelést csinált nekem, házhoz járt, mert anyám egyik barátnője volt, eközben végig arról beszélgetnek előttem, hogy hogyan csalja a férjét. Volt hogy kettesben hagyott anyám vele pl. el kellett mennie otthonról de volt hogy csak kozmetikus jött hozzánk anyám otthon sem volt. Aztán meg előfordult hogy miniben jött és levette mert kényelmetlen volt neki és fekete harisnyában egy párnával kellett az ölébe tegyem a fejem.

Nagyon pattanásos voltam szinte nagy égő sebek voltak az arcomon kezelés után. Aztán többször haza kellett utána kísérjem este.

Egyszer anyámnak panaszoltam hogy csak arról tudnak ketten beszélni hogy milyen szerelmi bánata van a csajnak a szeretője miatt. Erre megjegyezte hogy öleld át vigasztalásul.

Én ekkor 14 éves voltam. A kozmetikus olyan 26 kb. Nagyon kislányos volt amúgy, de jó csaj.


Szóval hogy lehetett volna valami köztünk intim így visszagondolva?

Ez nagyon fiatal kor a részemről és óriási korkülönbséggel. Meg aztán engem riasztott is hogy szeretője van a férje mellett. És az is zavart hogy egy kiszolgáltatott helyzetben voltam vele, mert ő kezelt és égő vörös sebek voltak az arcomon. Emiatt gátlásaim is voltak...


Még mielőtt jön a sok válasz hogy kamu sajnos igaz, és mostani fejjel természetesen nem mentem volna bele ilyen helyzetbe hanem akkor már inkább kozmetikába mentem volna.



2021. okt. 5. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Siman lehetett volna
2021. okt. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Őszintén. Már nem teljesen tökmindegy? 24 évesen ezen kattogsz mi volt 14 éves korodban? Ha meg annyira érdekel keresd meg fosbúkon a nőt aztán társalogj vele.
2021. okt. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Kozmetikuskent irom, hogy simán.
2021. okt. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as kozmetikusként leírnád kicsit részletesebben miért látod így? Végülis szakmabéliként.
2021. okt. 6. 00:42
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Azóta nem volt lány az életedben? Lépj tovább 100000000 lány van rajta kívül
2021. okt. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem értem. Miért kell offolni amikor nem fárasztottam senkit a haszontalan részletekkel. Épp a héten beszéltem a hölggyel. Ezért jött elő hogy mik történtek. Nyilván nem ezen gondolkodom azóta...


Viszont nem jöttem azóta sem tisztába a helyzettel ezért kértem segítséget hogy más hogyan látja.

2021. okt. 6. 09:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok.

Ha mar minibe megy es leveszi, akkor szerinted? :D

Meg eleve ha haza kiserted mar egyertelmu lenne a dolog.

2021. okt. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

3-as köszi!

És akkor kezdeményeznie kellett volna nem? 14 éves szűz sráctól elvárható kezdeményezés? Mondom férje mellett szeretője is akadt. Csak akkor meg miért csinálta ezeket amit leírtam.. nézd leveszi a miniszoknyáját azt mondta mert szorítja ennyi. Hazakísértem mert sötét este volt biztonság miatt, ennyi.:) Lehet csak anyukám kavarta így a szálakat, de én azt nem szeretem.

Kozmetikusként nem zavarna ha patis a bőre a ffinek aki közeledik?

Nem tudom nőként van akit izgat hogy szűzteleníthet vagy beavathat pár dologba fiút?

2021. okt. 6. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!