Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ukrán lányok tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ukrán lányok tényleg jobbak lesznek?

Figyelt kérdés
Beszélgettünk egy haverral, hogy szeptembertől lehet hogy lesznek ukrán csaj osztálytársaink, és mondta hogy akkor legalább a mi eddigi lány osztálytársainknak letörik a szarvát, majd találkoznak olyanokkal akik megeszik őket reggelire, mert az ukrán lányok szebbek, meg elég erőszakossak is tudnak lenni. Neki is van ukrán rokona azért tudja, szerintem ez hülyeség, de kíváncsi lennék hogy szerintetek, tényleg szebbek és vadabbak az ukrán csajok? 18-19 éves korosztályra gondolok.

2022. júl. 19. 19:19
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

10

Persze, de nem ez a lényeg, hanem amikor megtudták az osztályban a csajok, elkezdtek flegmázni hogy oda ne jöjjenek, meg majd ha nem úgy viselkednek ahogy kéne ők majd megnevelik őket stb.

Na erre mondta a haverom, hogy ehez ők kevesek lesznek, és az ukrán csajok egy pillanat alatt helyrerakják őket.

2022. júl. 20. 00:12
 12/25 anonim ***** válasza:
Majd mesélj szeptemberben hogy milyenek, kíváncsi vagyok XD
2022. júl. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Majd mesélek, de most ti írjatok a kérdésre választ, köszi :)
2022. júl. 20. 00:35
 14/25 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk itt a gyárban rengeteg ukrán van. Akik voltak velük együtt tény és való, hogy dicsérték őket. Volt olyan is aki a magyar nőjével szakított az ukrán miatt. Hogy fogalmazzak... nem szebbek a magyar csajoknál, egyszerűen van bennük valami. Talán az a tűz amit emlegetnek.
2022. júl. 20. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
93%

Csak fel kell menni az instára, a legszebb csajok 60-70%-a ukrán vagy orosz, a maradéknál is többségben vannak még a lengyelek, csehek, utána kb az összes többi.

Szóval van ebben valami.

Én jópárszor voltam Ukrajnában és Oroszországban is (30 éve alatt szerintem legalább 50x), és valóban, csak az utcán vagy a bevásárlóközpontokban is jóval nagyobb a jó csajok aránya mint másfelé. De pl Dubai is tele van ukrán/orosz nőkkel.

Ettől persze nyilván, mint minden országban, ott is vannak rondák, kövérek, stb, de az arányok a fontosak.

2022. júl. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
na, lettek ukrán csaj osztálytársaid?
2022. szept. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Van 2 csaj igen.
2022. szept. 3. 11:11
 18/25 anonim válasza:
És milyenek?
2022. szept. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

18

Szerinted?

2022. szept. 4. 22:06
 20/25 anonim válasza:
fogalmam sincs, azért kérdem
2022. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!