Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rátok próbáltak már nyomulni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rátok próbáltak már nyomulni ukrán "menekült" nők?

Figyelt kérdés
Ja és nem kárpátaljai magyarok. velem már próbálkoztak, tudom hogy segítséget szeretnének meg minden, de azért akkor is, nem süllyedek le ilyen szintre, hozzá teszem hogy igen csinos lányról van szó, és mivel orosz az anyanyelvem 20+ éve lakok itt, így még könnyebb lenne, nekik is meg nekem is.
2022. márc. 20. 13:16
 1/10 A kérdező kommentje:
lehet hogy ebben reménykednek, hogy találnak itt valakit és végleg itt maradnak?
2022. márc. 20. 13:17
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Olyan undorító, hogy pár naponta jön egy hasonló kérdés.
2022. márc. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Szánalmas vagy.
2022. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ez tök igaz, sőt bizonyítani is tudnám de nem fogom... akkor dugjam meg őket és adjak pénzt? nekik rengeteg kell, nem látszik rajtuk hogy szegények lennének legalábbis akikkel találkoztam
2022. márc. 20. 13:26
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Hallod, nekem is átfutott az agyamon, csak így viccből. De esélyem sincs, egyrészt nagyon sokan gyerekekkel jönnek, letörve, férjük otthon. És főleg a gazdagok jönnek át, akik elvárásaik vannak. És eddig kétséggel kezeltem ezt a minden ukrán és orosz nő nagyon szép dumát, de most saját szememmel láttam, hogy 10-ből 8 fiatal ukrán nő gyönyörű, szőke, nagyon szép nő. Hihetetlen, és sajnálom őket nagyon.
2022. márc. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én meg szánalmat érzek csak. sok ismerősöm inkább ott maradt ukrajnában, inkább valahogy próbálják átvészelni
2022. márc. 20. 13:31
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Amúgy konkrétan a kérdésre, nem, nem nyomulnak rám. Pedig munkámból kifolyólag nagyon sok ukrán menekülttel találkoztam most. Persze, hogy kint maradtak, illetve sokan idejöttek Kárpátaljára, mert itt nagyobb biztonság van. Aki átjött, az vagy felél minden tartalékát, ameddig itt vagy Nyugat Európában próbálja húzni az időt, vagy pedig munkát keres, de az gyakorlatilag egyenlő azzal, hogy külföldön telepedig le. Nameg nem olyan könnyű most csak úgy melót találni. 5ös voltam
2022. márc. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem még. Szerintem a legkisebb gondjuk is nagyobb ennél.
2022. márc. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jok az ukrán lányok csak ne legyen nacionalista,most a hazájukban éppen írtják a nacionalistkat
2022. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ukrán magyar barátnőm. Nagyon jó volt az ágyban. Tudom nem ide vág, de az ukrán nők elég szépek, egy időben sokat jártam ki.
2022. márc. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!