Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek nem jó érzés a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek nem jó érzés a szex, ha egyszer ennyire menekültök előle meg kéretitek magatokat?

Figyelt kérdés
2015. aug. 9. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak neked kéretik magukat.
2015. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem jó érzés, én ha kéretem magam azt kombinálom a flörtöléssel, és általában azt akarom elérni, hogy kezdeményezzen és ne legyen félénk :)
2015. aug. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Bírják ezek, csak b...atni kell neki egy meglepi anált ;)
2015. aug. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Én ugyan nem menekülök, de csak párkapcsolatban tudom igazán élvezni a szexet, olyannal, akivel minden tekintetben közös hullámhosszon vagyunk. Egy idegennel való szexelés nekem nem nyújt többet, mint egy kiadós masztizás.

Úgyhogy amíg nem volt megfelelő partner a láthatáron, éveket is kibírtam dugás nélkül. Most, hogy van barátom, egyfolytában szexelünk (napi 2-3 menet, plusz az előjáték). És egyáltalán nem kéretem magam, sokszor én mászom rá! :)

2015. aug. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

# 3


Ha ilyet csinálnál, neked is viszonozná előbb-utóbb valaki egy "meglepi teljes szájzárral" orális szex közben.


A bulvársajtó úgyis imádja az ilyen sztorikat.


Ha olyat nőt fogsz ki hozzá, mint az az angol pasas, akiről az első ilyen történetet olvastam hosszú évekkel ezelőtt, még a plasztikai sebészet bravúrjára sem számíthatnál, mert ő az akció után egyből kirohant a fürdőszobába, és lehúzta a WC-n, ami metszőfogain belül maradt, mielőtt mentőt hívott volna és alaposan fogat mosott volna.


Az már nem tudom, hogy hány év börtönre ítélték később, de gondolom, a pasast nem vigasztalná sem az, ha az egész életét ott töltené, mint ahogy az sem, hogy pisilésre még alkalmas a csonk, ami megmaradt.

2015. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te... Te egyáltalán nem olvasol itteni kérdéseket?

A pasik egészen konkrétan minden nőt értéktelen ribinek ítélnek, aki nem vonakodik eléggé a szextől.


Most mégis hogy kéne hozzáállnunk a szexhez, hogy ne kapjunk érte a pofánkra?


#5 LOL!

2015. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!