Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Behurcolják-e az ukrán menekül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Behurcolják-e az ukrán menekültek a nemi- és egyéb betegségeket ?

Figyelt kérdés

Magyarországon szerencsére pl. a HIV alig van jelen, ott is főleg a homoszexuálisok körében, de Ukrajnában rengeteg drogos is HIV fertőzött, azonkívűl rengeteg az egyéb beteg, pl. a korona ellen is alig vannak beoltva.

Nem kellene ezeket a menekülteket egyből kiszűrni ?



2022. ápr. 14. 10:18
A kérdező szavazást indított:
Kapjanak EÜ szűrést az ukrán menekültek.
Ne kapjanak EÜ szűrést az ukrán menekültek.
15 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

1 Ne feküdj le ukránnal

2 az oltás szinte semmit sem ér a korona ellen

2022. ápr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

#1: ez konkrétan hülyeség, nem igaz, de te persze azt gondolsz amit akarsz.


Egyébként a kérdésnek sok értelme nincs. Az ukrán menekültek jelentős része nem marad Magyarországon. Másrészt nem az a legfontosabb dolguk, hogy fűvel-fával szexeljenek. Harmadsorban akkor nem aggódtál, amikor a kormány tízezrével fogadta be a migránsokat, és százezrével engedte be a kínaiakat, akik itt telepedtek le? Vagy az a sok tízezer ukrán vendégmunkás, aki jó ideje itt dolgozik, miért nem zavart? Mivel rosszabbak a háború elől menekülők?

2022. ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2/2 Szerintem mindenkit érdemes lenne szűrővizsgálatra küldeni.
2022. ápr. 14. 11:03
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

Ki pénzén? Nekem abból is elegem van, hogy egyáltalán itt vannak, nem még abból, hogy élősködnek. Rendre az üzletek buszmegállók előtt kötekednek, részegesek, iskolákban is provokalkodnak stb.

Nem kell nekik semmi, ha itt tudnak keménykedni, húzzanak vissza ukrajnaba fogjanak fegyvert. Primitív buta nép. Persze tisztelet azoknak, akik tudnak viselkedni. És a covid oltás köztudottan nem ér semmit, aki mást hisz az szúrassa magát évi kétszer élete végéig.

2022. ápr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
#4: engem nem zavar, hogy buta vagy. Ez csak rád nézve ciki.
2022. ápr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
5# engem sem zavar, hogy tájékozatlan vagy a végtelenségig. Tudod ki butáz egy ismeretlen embert remélem :)) semmi érv csak ide böfögsz valamit, gratula.
2022. ápr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

#6: nem nekem kell érvelnem, te állítasz valótlanságot.

Egyrészt az ukrán menekültek igen kicsi százalékára jellemző amit leírtál (kötekedés, részegeskedés, iskolai provokáció), azaz hazudtál. Az ilyesmit sajnos sokkal gyakrabban követik el magyarok.

Másrészt azt állítani hogy a vakcina nem ér semmit, konkrétan hazugság. Bizonyítottan.

Ha szerinted igaz, kérlek linkelj be valós, hivatalos bizonyítékokat erre vonatkozólag. (A "Mari néni hallotta hogy a Józsi bácsinak mondták hogy volt a facebookon", meg a bizonyítottan hazugságokat terjesztő Görény, Pócs, Lenkei és társai nem igazolnak semmit.)

Amíg nem tudsz ilyet produkálni, addig bizony buta vagy.

2022. ápr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyenlőre arra megy a pénz, hogy próbáljuk ellátni őket. A többség amúgy sem akar nálunk maradni, hanem amint teheti továbbáll Németország felé.

A "melegek és drogosok AIDS-esek" meg nem csak nettó torzítás, de egyben nagyon veszélyes is! Azt sugallhatja egyeseknek, hogy "áááá én hetero vagyok, s nem drogozok minek az a gumi alkalmiban", ami egy nagyon veszélyes hazárdjáték.

2022. ápr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8/ Senki sem mondta, hogy gumi nélkülj dugj alkalmival.
2022. ápr. 14. 12:31
 10/11 anonim ***** válasza:

Epp annyira hurcoljak be mint a magyarok nyugatra.

Epp annyira van jelen bennuk mint bennunk.

2022. ápr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!