Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prosti ismerőseim attól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosti ismerőseim attól tartanak, hogy a most érkezett és híresen csinos ukrán és kárpátaljai magyar lányok lenyomják majd az árakat. Lehet alapja az aggodalmuknak?

Figyelt kérdés

Megjegyzem, én nagyon rossz ízűnek tartom ezt a felvetést, de ők azt mondják, hogy már meg is jelentek az új piacralépők.


Remelem h senki nem kényszerül olyasmire amit nem akar csinalni



2022. márc. 18. 21:40
A kérdező szavazást indított:
Igen, én is tartok ettől
Igen, remélem, hogy így lesz
Nem hiszem, hogy lenne ennek alapja
41 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Nyomják csak le. a magyar prostik elég durván túl vannak árazva, ráadásul amig 10 éve 10 esetből 8x volt kellemes élményed, manapság 10 esetből 8x érzed magad lehúzva, átverve xar szolgáltatással.
2022. márc. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Benne van a pakliban. Ha a prostik is megindulnak akkor előbb-utóbb nyilvánvalóan pénzt is akarnak keresni. Bár szerintem az árakat nem fogják annyira lenyomni, mert amelyik tud az megy tovább nyugatra ahol több zsetont lehet keresni (most szabad a pálya, nem kell vízummal pecsmegelni).
2022. márc. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát neked meg honnan vannak ilyen ismerőseid? :D
2022. márc. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Péter2 válasza:
100%
Érdekes piackutatási kérdés... 🤔
2022. márc. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%

#1:


A hülye embert le lehet húzni. Vagy elköltheted hasznosabb dologra is azt a pénzt.


Marketing lecke - 1. oldal

2022. márc. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
Aki ezekre költi a pénzt az meg is érdemli. Nem tudom sajnálni szegény átvert balekokat
2022. márc. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%
<3
2022. márc. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ebben nem reménykedhetünk. A " most érkezett és híresen csinos ukrán és kárpátaljai magyar lányok" megállás nélkül mennek sokkal jobb, pénzesebb vadászterületre:-((
2022. márc. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

6:


Ez egy örök vita, hogy az a hülye, aki prostizik, vagy az, aki csak azért hagy ki egy neki tetsző nőt, mert az kér az együttlétért némi pénzt.


Mind a kettő mellett lehet érvelni.

2022. márc. 19. 00:44
 10/18 anonim ***** válasza:
47%

Na, én Zala megyéből írok. Pár száz menekülő itt is el lett szállásolva, szerencsére egész sok a nő közöttük. Néhányan már felkerültek a vidéki lányokra is. Hála Istennek elég olcsók, féláron adják magukat.

A magyar prostiknak felkopik az álluk és a magyar striciknek is, mert ezeket a csajokat gorillák védelmezik. Azt mondta a csaj, akivel voltam, hogy amint megnyílt a határ, már hozták is őket a fiuk. Itt dupla bérért dolgoznak, odahaza meg féláron kellett volna katonákat szopogatniuk, szóval, őrüljünk, amíg ezek a csajok itt vannak, mert a háború végével tovább mennek nyugatabbra. Persze a mi lányaink szebbek, de végül is ők is magyarok.

Közgazdász barátom szerint a hazai lányok is vagy felére engedik az áraikat vagy Ausztriába járnak át dolgozni. Ez van, ha háború a szexipart is elérte.

2022. márc. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!