Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szégyenlősek, takargatjá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyenlősek, takargatják magukat annyira a magyar férfiak öltözőben és szaunában?

Figyelt kérdés
Külföldön nem látok ennyi szégyenlőst
2022. márc. 6. 20:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Mit kéne csinálni, helikopterezni? Nem azért megy valaki ilyen helyekre, hogy mutogassa magát, alap illem nem a másik mellett lóbálni, ezért van a takargatás.
2022. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Én a magadfajta sok hombár miatt.
2022. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy te szívesen nézed mások farkát, de mást nem érdekel a másiké.
2022. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

szégyellem hogy kicsi


de ha nővel vagyok, előtte nem, mert már tudom, hogy bejövök neki


F31

2022. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon is jól teszik, nem szeretnék megvakulni. Kondiban is amikor öltözök néha csak úgy random meztelenkedik valaki nekem meg ott kell csukott szemmel öltöznöm, nehogy rossz helyre nézzek, már így is szemüveges vagyok, nem kéne rontani a dolgon... De szerencsére ez nagyon ritka.
2022. márc. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%

Na álljunk meg! A kérdezőnek teljesen igaza van.

Férfiak egymás között öltözőben zuhanyozóban ennek teljesen normálisnak kellene lenni. Nem mutogatás nem lóbálás nem buzulás ha valaki normálisan szégyenlőség nélkül öltözik vetközik. Nevetséges amikor a derékon körbetekert törölkő alatt öltözik valaki.

2022. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Férfiak előtt én is takarom magam. Nő előtt viszont nem vagyok szégyenlős, bármikor ledobom a ruhát nő előtt. De férfik közt nem.
2022. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

A mainstream média meg a társadalom beleneveli ezt az emberekbe.

Én pl kolis voltam évekig és jártunk úszni is úgyhogy a szégyenlősséget hírből se ismerem

Uszoda zuhanyzó 6 db zuhanyfejből állt senki se csinált belőle ügyet

De reggel amikor 3 másik ember előtt kellet átöltözni koliba abból se

Ma meg azt látom, hogy nemcsak a tizenévesek de ilyen 30-as 40-es korosztály is a törölköző alatt szerencsétlenkedik

2022. márc. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

" Nem mutogatás nem lóbálás nem b*zulás" Igazad van természetes kellene, hogy legyen.

Leb*zizást miatt, gyerekkorban az egyik a másik gyereket leb*zizza.

Csak mert jól esik neki. Jobb a békesség takargatom magam.

Másik dolog ma már pofátlanul videó telefonálnak az öltözőben.

2022. márc. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

Video telefonálást még nem tapasztaltam öltözőben.

Még annyit a sok b*zizónak hosszabb ideig voltam Hollandiában és Németországban ott nem a szégyenlőség jellemző. Uszoda öltözőben, zuhanyozóban temészetesen viselkednek, természetes a meztelenség az adott helyzetben.

1 - 3 kommentelők szerint biztos b*zik.

Lehet lepontozni.

2022. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!